Dramat Jarusia z "Chłopaków do wzięcia". Mało kto zdawał sobie sprawę, że jest tak źle

Dramat Jarusia z "Chłopaków do wzięcia". Mało kto zdawał sobie sprawę, że jest tak źle Źródło: youtube.com jarek Mergner chłopaki do wziecia

Program "Chłopaki do wzięcia", choć przez wielu krytykowany i uważany za kontrowersyjny, jest bardzo chętnie oglądany. Każdy kojarzy takich bohaterów jak Szczena, Bandziorek, Super Mario czy też Jaruś. Ten ostatni przeżywał osobisty dramat - nikt nie sądził, że może być aż tak źle.

Jaruś z programu"Chłopaki do wzięcia" najchętniej wolałby o tym zapomnieć i puścić w niepamięć. Wspominał o tym krótko i nieśmiały. Wolałby to ukryć dla siebie i z nikim nie dzielić się swoimi przeżyciami.

Niektórzy mogli tylko się domyślać

Jaruś był związany z programem od samego początku. W 2012 roku po raz pierwszy cała Polska mogła go poznać. Bohater wraz z mamą Anielą podbił serca widzów, a kilka lat później przeniósł swoją działalność do internetu. Na koncie "jarek Mergner chłopaki do wzięcia" (pisownia oryg.) mężczyzna praktycznie codziennie publikuje krótkie filmiki, dzięki czemu można poznać go jeszcze lepiej.

Jaruś już raz zraził się do internetu - pewna dziewczyna opublikowała w sieci jego roznegliżowane wideo. W życiu tego uczestnika programu na długo przed emisją nagrań w telewizji również miały miejsce przykre wydarzenia. Należy wspomnieć, że Jaruś prawdopodobnie choruje na FAS (Alkoholowy Zespół Płodowy), który zachodzi wskutek spożywania przez matkę alkoholu w czasie ciąży. W organizmie zachodzą nieodwracalne zmiany, a mózg nie funkcjonuje prawidłowo. Widzowie nie pochwalają zachowania pani Anieli, która w dalszym ciągu nie potrafiła poradzić sobie z nawykiem picia.

Jaruś z dokumentu "Chłopaki do wzięcia" został opuszczony przez mamę

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Jaruś od początku nie miał łatwo - pani Aniela w ogóle się nim nie interesowała, nie potrafiła w odpowiedni sposób zaopiekować się dzieckiem. W związku z tym bohater "Chłopaków do wzięcia" odwiedzał co rusz nowe domy dziecka, o czym wspominał w jednym z odcinków. Najbardziej wdzięczny jest swojej babci.

Dzisiaj grzeje: 1. Widzieliśmy na własne oczy. Grób Królikowskiego po 4 miesiącach od śmierci jest w porażającym stanie

2. Chcieli uratować swojego przyjaciela. W tragicznym wypadku zmarła ósemka dzieci

Jak wspominał Jaruś, zawsze mógł liczyć na babcię, a starsza kobieta nigdy go nie odtrąciła. Po latach bohater dokumentu postanowił jednak odnowić kontakt z mamą, umawiać się z nią na spotkania, a następnie jej wybaczyć. Widzowie nie sądzili, że historia istniejąca między nimi relacja może być tak trudna. Wiele osób jest zaskoczonych, że Jaruś znalazł w sobie dość siły, żeby przebaczyć dawne krzywdy i brak rodzica u boku.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Zaczęło się, niebywała awantura w Biedronce. Wściekli klienci zaczęli się kłócić o restrykcję z kierownikiem, działo się niewyobrażalne
  2. Kim był ojciec Roberta Lewandowskiego? Mężczyzna zmarł, gdy "Lewy" był nastolatkiem
  3. Zakaz zostanie podtrzymany. Media dotarły do ustaleń na najwyższym szczeblu, wiele osób będzie zmuszonych do nagłej zmiany planów
  4. Panna młoda założyła swoją suknię ślubną. Chwilę później wszyscy opłakują bolesną śmierć
  5. Rozporządzenie obowiązuje, dotyczy wszystkich Polaków. Ministerstwo Zdrowia postawiło sprawę jasno
  6. Zenek Martyniuk obchodzi dziś urodziny. Nie uwierzycie, ile ma lat

Źródło: Popularne

  

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News