Przerwano zasłonę milczenia. Jaruś z "Chłopaków do wzięcia" otrzymał bolesny cios, smutne

Przerwano zasłonę milczenia. Jaruś z "Chłopaków do wzięcia" otrzymał bolesny cios, smutne Źródło: youtube/Jarek Mergner

Jaruś znany z programu "Chłopaki do wzięcia" nareszcie znalazł partnerkę. Okazało się, że to niestety nie koniec jego cierpień. Gdy myślał, że w końcu zaczyna mu się układać, otrzymał bolesny cios.

Jaruś dzięki programowi "Chłopaki do wzięcia" miał znaleźć swoją życiową partnerkę. Niestety los się wtedy do niego nie uśmiechnął, ale nawet po zakończeniu emisji nie zamierzał zaprzestać poszukiwań. Z racji, że szybko zdobył sympatię widzów, swoje podboje relacjonował na kanale na YouTube. Wraz ze swoimi fanami przeżywał kolejne porażki, gdy nagle szczęście się do niego uśmiechnęło. Nie sądził, że będzie to okupione tak bolesnym wydarzeniem.

Jarek z programu "Chłopaki do wzięcia" otrzymał bolesny cios w niespodziewanym momencie

Jaruś przez dłuższy czas mieszkał ze swoją mamą, panią Anielą. Co więcej, zabierał ją na niektóre randki, co niestety nie wróżyło powodzenia. Kolejne nieudane randki męczyły Jarusia, ale mimo to nie zamierzał rezygnować prób. W końcu udało mu się znaleźć partnerkę, która nie tylko dobrze się z nim dogadywała, ale niemal od razu zdecydowała się z nim zamieszkać. 

Jednak wprowadzenie się partnerki, nie spodobało się mamie Jarka, Anieli. Nie jest przekonana do jego wybranki i z tego powodu przestała się odzywać do swojego syna. Nie wiadomo co dokładnie nie podoba się jej w partnerce Jarka, ale osoby z jego otoczenia wskazują wiele potencjalnych zarzutów. Wygląda na to, że znalezienie dziewczyny nie rozwiązało problemów Jarka.

Znajomi Jarka nie mają dobrej opinii o jego partnerce

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Według wielu opinii obecna partnerka Jarka nie jest dobrym materiałem na żonę. Głównie przez to, że nie potrafi gotować i sprzątać. Ponadto ma dzieci z innego związku, które z nią nie mieszkają. Dlatego też znajomi i fani Jarka odradzają mu wiązanie się ze spotkaną kobietą. Prawdopodobnie ich zdanie podziela pani Aniela, która obraziła się na syna.

Dzisiaj grzeje: 1. Operacja nie przyniosła skutku, wdały się komplikacje. Napłynęła bardzo smutna wiadomość o śmierci polskiego piłkarza
2. 11-latka urodziła dziecko. Po dwóch dniach na jaw wyszły kolejne, bulwersujące informacje

Jarek jednak nie słucha się ani znajomych, ani mamy. Twierdzi, że jest zakochany i nie ma zamiaru rezygnować ze swojej obecnej wybranki. Czas pokaże, kto miał rację w tym sporze. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. GIS ostrzega przed popularną przyprawą. Może zawierać niebezpieczną dla zdrowia bakterię
  2. Legenda polskiego sportu trafiła do szpitala. Sportowiec zapowiada, że się nie podda
  3. Powalające doniesienia o młodszej córce Marty Kaczyńskiej. Miała łzy w oczach, gdy się dowiedziała
  4. Polacy masowo otrzymują sms-y o dziwnej, niepokojącej treści. Lepiej wiedzieć, co może oznaczać
  5. Usłyszał dziwne odgłosy ze ścieków. Zajrzał do środka, pobladł i natychmiast sięgnął po telefon
  6. Nie w Lidlu i nie w Biedronce. Dziś wygrał 1 sklep, ma najtańsze pączki w Polsce

Źródło: Party

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News