Wyciekła smutna prawda o Bandziorku z "Chłopaków do wzięcia". Widzowie nie mieli pojęcia, wszystko miało pozostać tajemnicą

Wyciekła smutna prawda o Bandziorku z "Chłopaków do wzięcia". Widzowie nie mieli pojęcia, wszystko miało pozostać tajemnicą Źródło: screen "Chłopaki do wzięcia"

"Chłopaki do wzięcia" to program, który cieszy się ogromną popularnością. Widzowie z całego kraju z wielkimi emocjami śledzili losy wiejskich celebrytów. Wielu uczestników programu zyskało niemałą rozpoznawalność. Jednym z nich jest Bandziorek, na temat którego niedawno pojawiły się smutne doniesienia. Sprawa, która ujrzała światło dzienne, miała pozostać tajemnicą.

"Chłopaki do wzięcia" sprawili, że wielu Polaków zainteresowało się życiem na polskiej wsi. Dzięki programowi wiele osób po raz pierwszy mogło zobaczyć, z jakim problemami borykają się na co dzień mieszkańcy wsi. Jednak nie wszystkie problemy ukazane zostały w programie. Już po emisji wiele z nich zaczęło wyciekać do sieci. 

Bandziorek z programu "Chłopaki do wzięcia" ma ogromne problemy 

Jeden z uczestników programu "Chłopaki do wzięcia" Krzysztof, znany wszystkim jako Bandziorek, stawia czoła ogromnym problemom. Jak się okazuje, program, w którym wziął udział, nie przyniósł mu korzyści. Nie dość, że Bandziorek nie odnalazł miłości, to coraz więcej kłopotów piętrzy się na jego głowie. 

Reżyser programu wyznał ostatnio, co dzieje się w życiu uczestnika. Okazuje się, że jest gorzej, niż wszyscy myśleli, a Bandziorek zmaga się zwłaszcza z jednym wielkim problemem. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Reżyser programu "Chłopaki do wzięcia" zdradził całą prawdę

Jerzy Morawski, reżyser programu "Chłopaki do wzięcia" wyznał niedawno, że Bandziorek był uczestnikiem, którego wielu widzów chciało poznać, ale wszystko się zmieniło. Dziś Krzysztof zmaga się z problemem alkoholowym i jego życie nie jest już takie jak wcześniej. 

- Bandziorek jest od samego początku i mimo że nie znalazł dziewczyny, to jest bardzo popularnym człowiekiem. Przyjeżdżają ludzie z całej Europy, aby go poznać osobiście. Dlatego w każdy weekend sporo się u niego dzieje. Choć jego rodzina ma już tego dość. Niestety Bandziorek ma skłonności do alkoholu i woleliby jednak, żeby takich gorących odwiedzin nie było - przekazał Jerzy Morawski.

Dzisiaj grzeje: 1. Premier Morawiecki podjął decyzję. Znika uciążliwy zakaz, wielu Polaków odetchnie z ulgą

2. Ministerstwo zdrowia niespodziewanie wprowadziło ważną zmianę. Kluczową wiadomość mogą otrzymać tysiące Polaków

Bandziorek nie pojawił się w najnowszych odcinkach programu "Chłopaki do wzięcia". Oprócz komentarza Jerzego Morawskiego, reżysera, produkcja nie informuje, dlaczego jedna z największych gwiazd, nie pojawia się już na ekranie. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Cudowny przepis na pierogi po polsku, pyszniejsze niż ruskie. Tajemnicą jest obłędny farsz
  2. Ukochana Grzegorza Krychowiaka nie próżnuje. Nie tak dawno pokazywała biust, dzisiaj czaruje nogami (FOTO)
  3. Nastolatek zaczął wyśmiewać starszego pana. Emeryt odpowiedział w najlepszy sposób, czapki z głów
  4. Tata panny młodej zmarł krótko przed jej ślubem. Na weselu brat zrobił rzecz, po której wszyscy zaczęli płakać
  5. Na pogrzebie dziadka pokazała jego ostatnie zdjęcie. Chwilę później babcia wyciągnęła z torebki jedną rzecz, ciężko powstrzymać łzy
  6. Wstrząsające nagranie z monitoringu windy. Kamera nagrała, co babcia robi biednemu dziecku

źródło: alaluna

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News