Nie można upaść niżej, uwielbiany uczestnik "Chłopaków do wzięcia" trafił do więzienia. Próbował zgwałcić swoją 79-letnią babcię

Nie można upaść niżej, uwielbiany uczestnik "Chłopaków do wzięcia" trafił do więzienia. Próbował zgwałcić swoją 79-letnią babcię Źródło: Facebook / chlopakidowziecia

"Chłopaki do wzięcia" to program telewizyjny emitowany od 2012 roku. Do dziś wiele się zmieniło w życiu bohaterów show. Jeden z uwielbianych przez widzów uczestników trafił do więzienia. Fani są w szoku.

"Chłopaki do wzięcia" podbiły serca widzów, a uczestnicy programu zyskali ogromną sympatię wielu Polaków. Jeden z uwielbianych bohaterów popularnego show trafił za kratki. Mężczyzna został skazany, bo próbował zgwałcić swoją własną babcię. Fani są w szoku, nie mogą uwierzyć w to, co zrobił.

"Chłopaki do wzięcia" przyniosły mu popularność

Z założenia popularny program miał pomóc kilku wiejskim kawalerom znaleźć miłość swojego życia. Jednym z bohaterów show był 29-letni Łukasz L. Mężczyzna dzięki telewizji odnalazł dziewczynę, jednak ich związek szybko się rozpadł. Niedawno media obiegły dramatyczne informacje o uwielbianym bohaterze. 29-latek odsiaduje wyrok za próbę zgwałcenia własnej babci.

- Do próby gwałtu doszło w jednej z podtarnowskich miejscowości. [...] Mężczyzna tamtego dnia pracował z kolegą i razem wypili litr wódki. Po robocie poszedł do domu babci, która na obiad przygotowała mu gołąbki. W pewnej chwili wnuk wszczął awanturę i usiłował babcię wykorzystać seksualnie. Kobiecie udało się obronić mimo wyraźnej przewagi fizycznej napastnika - relacjonowała zdarzenie "Gazeta Krakowska".

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Bohater "Chłopaków do wzięcia" chciał zgwałcić własną babcię

Jak podają lokalne media, mężczyzna miał rzucić się na starszą kobietę, bić ją i siłą zedrzeć z niej ubranie. Staruszce udało się uciec do sąsiadów, którzy wezwali policję. Babcia 29-latka była w szoku, to był jej ukochany wnuczek. 

- Nie krył swoich zamiarów o podłożu seksualnym. Kobieta zaproponowała, że da mu pieniądze, by poszedł do agencji towarzyskiej, ale wnuk odmówił i dalej dążył do zbliżenia - informowała "Gazeta Krakowska".

Dzisiaj grzeje: 1. Z ostatniej chwili. Nie żyje legendarna aktorka, Polacy ją kochali
2. Nie żyje wokalistka Alibabek. Długo walczyła z guzem mózgu

Według ustaleń biegłych mężczyzna nie ma zaburzeń seksualnych, ale staje się nieobliczalny pod wpływem alkoholu. Jak poinformował w rozmowie z portalem"Plotek" Tomasz Kozioł, rzecznik prasowy ds. karnych Sądu Okręgowego w Tarnowie, Łukasz L. odsiaduje wyrok trzech lat pozbawienia wolności za usiłowanie zgwałcenia 79-latki przy użyciu przemocy i spowodowaniu lekkich obrażeń ciała. Musi zapłacić również 5 tysięcy złotych zadośćuczynienia na rzecz pokrzywdzonej kobiety, a  Sąd Okręgowy w Tarnowie zabronił mu zbliżania się do babci na odległość mniejszą 30 metrów przez 10 lat.

Najlepsze newsy dnia:

  1. 9-latka zmarła przez powszechną chorobę. Nie wolno jej lekceważyć
  2. Mistrz świata w skokach narciarskich wraca do startów. Zobaczymy go już w Rasnovie
  3. Zrobiono je tuż przed śmiercią. Do sieci wyciekło ostatnie zdjęcie ukochanej księcia Harry'ego z przeszłości
  4. Kultowy aktor Polsatu i TVN potrzebował pilnej operacji. Bardzo smutna informacja dla wszystkich fanów
  5. Alarm rozszerzony na całą Polskę. Zagrożenie zdrowia i życia
  6. Jutro pod żadnym pozorem nie kupuj pączków. Ujawniono druzgocące informacje przed tłustym czwartkiem

źródło: Plotek

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News