Widzowie "Chłopaków do wzięcia" przecierają oczy ze zdumienia. W sieci pojawił się niegrzeczny filmik z Jarusiem w roli głównej

Widzowie "Chłopaków do wzięcia" przecierają oczy ze zdumienia. W sieci pojawił się niegrzeczny filmik z Jarusiem w roli głównej Źródło: Polsat Play

"Chłopaki do wzięcia" pozostają jednym z najpopularniejszych programów w polskiej telewizji. Do grona jego bohaterów należy Jaruś, który pod okiem kamer poszukiwał wybranki swego serca. Niedawno do sieci trafił zaskakujący film z jego udziałem.

"Chłopaki do wzięcia" pojawili się na antenie stacji Polsat Play w październiku 2012 roku. Program przedstawia życie mężczyzn, którzy mieszkają na polskiej prowincji i tamże starają się odnaleźć miłość oraz szczęście. Jest to o tyle trudne, że mężczyźni borykają się z wieloma problemami prywatnymi. Większość ich szkolnych koleżanek jest już za to dawno po ślubie.

"Chłopaki do wzięcia": erotyczne wideo Jarusia trafiło do sieci

Do grona bohaterów formatu należy Jaruś. Młody mężczyzna zdobył sporą popularność, którą postanowił dobrze wyeksploatować. Założył własny kanał na platformie YouTube, gdzie publikuje wiele filmików ze swym udziałem. Rozwijanie tego projektu idzie mu bardzo sprawnie - w zaledwie dwa tygodnie udostępnił bowiem ponad 20 nagrań.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Zarówno na internetowej karierze Jarusia, jak i jego poszukiwaniach żony odcisnąć piętno może jednak filmik, który niedawno trafił do sieci. Jak się bowiem okazało, w jednym z serwisów pornograficznych ukazał się film, w którym pojawił się właśnie bohater "Chłopaków do wzięcia". Gdy informacje w tej kwestii dotarły do widzów programu, nie ukrywali swego zadziwienia.

Bohater popularnego programu został oszukany

Dzisiaj grzeje: 1. Ciągle nie mogą uwierzyć, że stała się tak wielka tragedia. Niestety nie żyje, wyjątkowo okropna śmierć
2. Nie żyje kultowa gwiazda. Widzowie TVP ją uwielbiali, chorowała na raka

Wideo najpewniej zostało udostępnione w bardzo przykrych okolicznościach. Jaruś miał poznać przez internet dziewczynę, która poprosiła go o podobne nagranie. Gdy ten zdecydował się je stworzyć i wysłać w prywatnej wiadomości, odbiorczyni wrzuciła wszystko do Internetu. Młody mężczyzna był oburzony i zasmucony tym, co go spotkało. Zapowiedział, że najpewniej uda się ze sprawą na policję, bo sam nigdy nie opublikowałby podobnych materiałów.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Wystarczą trzy daktyle dziennie. Ich wpływ na nasz organizm jest niesamowity
  2. Nietypowe godziny konkursu skoków narciarskich w Rasnowie. Polscy kibice przecierają oczy ze zdziwienia
  3. Niewiarygodne, jak się zmienił najgrubszy człowiek świata. Schudł 330 kilogramów, nie przypomina dawnego siebie
  4. "Nie ma przypadkowych spotkań". Dagmara z "Królowych życia" dodała wymowne zdjęcie z mężczyzną, fani wolą Jacka
  5. Fakty są przerażające. Wielka przyjemność zwiększa ryzyko zachorowania na nowotwór o 90 procent
  6. Ważne, szybko musisz zwrócić znany produkt do Biedronki. Powód jest podejrzany i tajemniczy

Źródła: Plotek / Styl.fm

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News