Niesłychane, wyciekła największa tajemnica "Chłopaków do wzięcia". W telewizji nic nie widać, widzowie będą wściekli

Niesłychane, wyciekła największa tajemnica "Chłopaków do wzięcia". W telewizji nic nie widać, widzowie będą wściekli Źródło: kadr programu "Chłopaki do wzięcia"

"Chłopaki do wzięcia" cieszą się coraz większym uznaniem w oczach widzów. Nikt nie spodziewał się, że program skrywa taką tajemnicę, która dopiero teraz ujrzała światło dzienne.

"Chłopaki do wzięcia" są zupełnie innym paradokumentem niż te, które widzowie mogli dotychczas oglądać. Show ukazuje codzienne życie zwykłych mężczyzn ze wsi, którzy nie mieli szczęścia w miłości i wciąż szukają idealnej wybranki. Każdy z bohaterów jest zupełnie inny, zatem i przedstawiane perypetie są różne, co dostarcza fanom programu naprawdę skrajnych emocji. Sympatycy "Chłopaków" są zgodni, że tak autentycznego show nie widzieli jeszcze nigdy, zatem mogą przeżyć spory szok, gdy poznają długo skrywaną przez producentów tajemnicę. Raczej mało kto się tego spodziewał. 

"Chłopaki do wzięcia" to zupełnie inne show, niż wszyscy myśleli. W telewizji nic nie widać, tajemnica wyszła na jaw 

Nie da się zaprzeczyć, że życie bohaterów, których widzowie mogli poznać na antenie Polsatu, nie należy do najbardziej udanych. Uczestnicy "Chłopaków" często zmagają się z licznymi problemami, a samotność to jedynie wierzchołek góry lodowej ich codziennych trudności. Sympatykom paradokumentu bardzo podoba się realizm i fakt, że żaden z bohaterów nikogo nie udaje.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Twórcy show wielokrotnie podtrzymywali, że w dzisiejszych czasach, gdy stawki za wystąpienie w telewizji potrafią opiewać na zatrważające sumy, ciężko o prawdomówność bohatera. Nie ukrywano, że wielu producentów, by zapewnić swojemu programowi wiarygodność i mieć pewność, że uczestnik nie kreuje swojej postaci, mając na uwadze zarobienie jak największych pieniędzy, nie oferuje uczestnikom żadnego honorarium. Widzowie "Chłopaków" żyli w przekonaniu, że dokładnie tak wygląda to w przypadku ich ulubieńców ze wsi, a tymczasem okazało się, że każdy z nich otrzymuje wynagrodzenie. Nie wszyscy będą z tego powodu zadowoleni. 

Dzisiaj grzeje: 1. Wszyscy myślą, że jest jej dziadkiem. Pomimo ogromnej różnicy wieku para stara się o dziecko

2. Kinga Rusin pozywa TVP. Padły mocne słowa, odszkodowanie chce przeznaczyć na onkologię

- W dokumencie nigdy nie powinno być gaży dla uczestników. Istnieje wtedy podejrzenie, że bohaterowie, zamiast szczerze opowiadać o sobie, będą zmyślać i naginać rzeczywistość. My nie jesteśmy w stanie ich sprawdzić, oprócz tego, co widzimy i co oni mówią. Ale wszyscy, którzy oglądają "Chłopaków do wzięcia” widzą, jak niektórzy żyją. Przyjeżdżamy i widzimy, że nie mają co jeść, że nie mają pracy, dlatego dajemy pieniądze, aby im trochę pomóc. Ale tak naprawdę nie ma budżetu na honoraria dla uczestników, to nie jest telenowela i napisane role. To jest życie - mówił w rozmowie z Party.pl Jerzy Morawski, twórca i reżyser "Chłopaków".

Najlepsze newsy dnia:

  1. Sygnały wysyłane przez naszą wątrobę, gdy ma już dosyć. Dostrzeżesz je gołym okiem
  2. Medalowe szanse polskich skoczków rosną. Reprezentacja ma tajną broń
  3. Dagmara nie wytrzymała, nie mogła przemilczeć sprawy. Oburzające zachowanie na oczach tysięcy
  4. Nagle dziecko zaczęło się źle czuć. Rodzice sprawdzili jego kubek z piciem i oniemieli, teraz ostrzegają innych
  5. Gorące sceny w jacuzzi w "Sanatorium miłości" niczym w pierwszym Big Brotherze. Widzom opadły szczęki

Źródło: plotek 

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News