Smutne doniesienia o Jarusiu z Chłopaków do wzięcia. Nie udało się, przykre

Smutne doniesienia o Jarusiu z Chłopaków do wzięcia. Nie udało się, przykre Źródło: youtube/ jarek Mergner chłopaki do wziecia

Ze znanym z programu "Chłopaki do wzięcia" Jarusiem nie jest dobrze. Mimo jego wszelkich wysiłków i starań, nie udało mu się osiągnąć swojego celu.

Program "Chłopaki do wzięcia" Polsatu pokazywał nieszczęśliwe losy mężczyzn, który zostali pracować w swoich rodzinnych miejscowościach, kiedy większość ich rówieśniczek wyjechała pracować w większych miejscowościach. Jednym z uczestników programu był Jarek Mergner, często nazywany Jarusiem.

Uczestnik programu "Chłopaki do wzięcia" nie radzi sobie najlepiej 

Program miał pomóc ludziom z tego typu problemami zrobić kariery oraz znaleźć sobie życiową partnerkę. Jaruś szybko zdobył sobie grono fanów, wydawał się sympatyczną osobą, której można kibicować. Dzięki udziałowi w programie, w końcu miał sobie ułożyć życie.

Niedługo po zakończeniu "Chłopaków do wzięcia" Jaruś założył kanał na Youtube, na którym w miarę regularnie prowadzi vlog. Przedstawia w nich swoją życiową sytuację oraz codzienne perypetie. Dosyć szybko zebrał całkiem liczne grono fanów, które śledzi jego codzienne zmagania. Niestety, nie jest z nim dobrze, a kolejne spotkania z potencjalnymi partnerkami kończą się katastrofami.

Do internetu trafiły nagie zdjęcia Jarka, które wysłał jednej z kobiet, gdy go o to poprosiła. Analogiczna sytuacja zaszła, gdy potencjalna partnerka uczestnika programu poprosiła go o wysłanie pikantnego filmiku. Nagranie, trafiły do internetu, a Jaruś stracił sporo nerwów, żeby doprowadzić do ich ostatecznego usunięcia. 

Jaruś ma wielu fanów, którzy życzą mu jak najlepiej

Choć nie brakuje osób, które szydzą z uczestnika programu, to wśród wielu fanów, jest wiele współczujących, osób, które są wyraźnie przejęty nieudanymi podbojami Jarka. Niektórzy nawet dają mu rady, żeby po raz kolejny się nie zawiódł.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

- Wydaje mi się, że Jarusia główny problem jest też taki, że niema jakiegoś kolegi bądź przyjaciela, który mu powie: Jarku, bo to zła kobieta była, tak poważnie to, co robi źle, żeby mu ktoś lepiej poradził, jak ma się zachować, jakich kobiet ma unikać i już przy pierwszym spotkaniu, rozmowie, na co ma zwracać uwagę, żeby znowu się nie zawiódł - pisał internauta.

Dzisiaj grzeje: 1. Jedzenie w polskich szpitalach woła o pomstę do nieba. 6 skandalicznych zdjęć przysłanych przez pacjentów z całej Polski
2. 
Jeśli to możliwe, zostańcie w domach. Co roku zabija 40 tys. ludzi w Polsce, niebezpieczeństwo smogu jest realne

- Jak by się trafiła taka dziewczyna, to bym "dał". Jarku a po czym ty poznasz że to ta jedyna, bo darmowy prezent to każda szelma weźmie. Żebyś znowu się nie zawiódł - pisał inny internauta, kiedy Jaruś pokazywał kolczyki dla swojej wybranki.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Objawy chorób trzustki, które widać na skórze. Nie wolno ich lekceważyć
  2. Żona Krzysztofa Piątka to najprawdziwsza piękność. Jej zdjęcia podbijają internet (FOTO)
  3. Zjawiskowa dziewczyna Janosika ma już 70 lat. O jej dramatycznych losach mało kto wiedział
  4. Smutek nie do opisania. Nie żyje Krystyna Siwiec
  5. Polskie gwiazdy, które są homoseksualne. Na pewno nie wiedziałeś o wszystkich, 7 pozycja wbija w ziemię

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News