Bandziorek z “Chłopaków do wzięcia” wyznał prawdę po wyjściu z więzienia. Potwierdził się czarny scenariusz

Bandziorek z “Chłopaków do wzięcia” wyznał prawdę po wyjściu z więzienia. Potwierdził się czarny scenariusz Źródło: youtube.com POLSKIE DISCO

"Chłopaki do wzięcia" sprawiły, że poznała go cała Polska. Krzysztof "Bandziorek" Dzierżanowski jakiś czas temu trafił do więzienia, niepokojące doniesienia potwierdzili producenci popularnego programu. Mężczyzna niedawno opuścił zakład karny, wyznał całą prawdę. Spełnił się najgorszy scenariusz, fani są załamani.

"Chłopaki do wzięcia" sprawiły, że Krzysztof Dzierżanowski, znany jako "Bandziorek", stał się popularny i rozpoznawalny niemal w całej Polsce. Mężczyzna niedawno opuścił więzienie, po wyjściu ujawnił całą prawdę. Fani są bardzo zaniepokojeni, spełnił się czarny scenariusz.

"Chłopaki do wzięcia" - Bandziorek trafił do więzienia

Jakiś czas temu producenci serialu "Chłopaki do wzięcia" potwierdzili niepokojące informacje. Uwielbiany przez widzów bohater telewizyjnego show stacji Polsat Play trafił za kratki. Według nieoficjalnych informacji Krzysztof "Bandziorek" Dzierżanowski miał odbywać karę za udział w napadzie. Po wyjściu na wolność mężczyzna wyznał, czego mu najbardziej brakowało w więzieniu. 

– Piwo na wolności, to jest coś najlepszego. Tego tam nie będzie, nigdy tam nie było. Boski napój, a jak wyszedłem i się napiłem to byłem boski, jak nowo narodzony. [...] Pierwsze co, wyleciałem z tego [red. więzienia], wyszedłem za bramę, wziąłem sobie 2 czteropaki do samochodu – wyznał Krzysztof "Bandziorek", bohater programu "Chłopaki do wzięcia".

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Gwiazdor "Chłopaków do wzięcia" wyznał, czego najbardziej mu brakowało podczas pobytu za kratkami

Fani są zawiedzeni wyznaniem mężczyzny. Mieli nadzieję, że pobyt w więzieniu będzie dla niego nauczką, która zaowocuje porzuceniem nałogu alkoholowego. Niestety, Bandziorek nie ma zamiaru rezygnować z picia, jednak podkreśla, że już będzie uważać, bo nie chce znów trafić do więzienia. 

– Jak wypije, to jestem za nerwowy i właśnie to mnie gubi. Dlatego poszedłem do więzienia. Będę teraz uważał, żeby nie pójść do więzienia. Teraz w sobotę ma się wolne, nie wychodzę nigdzie. Lubię posiedzieć i popiwkować – wyznał gwiazdor "Chłopaków do wzięcia".

Dzisiaj grzeje: 1. TVN pilnie ostrzega. Najbliższe godziny będą kluczowe, duże zagrożenie dla wielu Polaków

2. Nowotwór, na który cierpi najwięcej Polaków. Jego objawy często są bagatelizowane

3. Niestety, koronawirus w komunikacji miejskiej. Sanepid pilnie szuka pasażerów

Aktualnie Krzysztof "Bandziorek" mieszka w Warszawie, jakiś czas temu wyprowadził się ze wsi. Jak przekazał portal alaluna.pl, mężczyzna zaczął pracę w jednej z białołęckich firm.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Agata Duda pokazała się u boku męża. Wszyscy patrzyli tylko na jedno, co ona na siebie włożyła?
  2. Premier Morawiecki podjął pilną decyzję. Nie było innego wyjścia, sytuacja jest zbyt poważna
  3. 2-letnia córka w nocy zaczęła krzyczeć z rozpaczy. Nagranie z ukrytej kamery ujawniło, kto zbliżał się do jej łóżeczka
  4. Żywioł nagle zaatakował z olbrzymią siłą. Zdjęcia pokazują horror, jaki w jednej chwili przeżyli ludzie
  5. Magdalena Ogórek i Jakimowicz w TVP przekroczyli wszelkie granice. Śmiali się w głos, gdy ośmieszano drugiego człowieka

Źródło: AlaLuna

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News