Odbiera mowę. Wyciekło nagranie ze Szczeną z "Chłopaków do wzięcia"; ostrzegamy, oglądacie na własną odpowiedzialność

Odbiera mowę. Wyciekło nagranie ze Szczeną z "Chłopaków do wzięcia"; ostrzegamy, oglądacie na własną odpowiedzialność Źródło: YouTube / TTV

"Chłopaki do wzięcia" wzbudzają sporo emocji. Jeden z bohaterów serialu był niezwykle popularny. Rysiek zwany "Szczeną" zyskał sympatyków poprzez specyficzny styl życia. Ostatnio do sieci trafiło nagranie, na których robi takie rzeczy, że słowa więzną w gardle.

Szczena z serialu "Chłopaki do wzięcia" poszukiwał swojej drugiej połówki. Wzbudzający wśród części widzów sympatię mężczyzna bez wątpienia na długo pozostanie w ich pamięci. Jakiś czas temu mężczyzna zniknął z serialu. Powrócił w nagraniu, które może zszokować. 

"Chłopaki do wzięcia" - szokujące postacie

W serialu "Chłopaki do wzięcia" mogliśmy poznać kilku bohaterów. Ten dokument przedstawiał perypetie mężczyzn z małych miejscowości i wsi, którzy postanowili poszukać w swoim życiu miłości. "Chłopaki do wzięcia" wzbudzili zainteresowanie wśród widzów. Powodem była naturalna forma serialu, pokazująca prawdziwe życie.

Barwne postacie zaprezentowane w tym serialu dokumentalnym poszukiwały swoich drugich połówek. Nie było to proste zadanie, ponieważ większość ich znajomych wyprowadziła się do większych miast. Ich wiarę w sukces dodatkowo obniżało przeświadczenie, że posiadając tanie ubrania i stare samochody, nie będą w stanie oczarować żadnej z dam. Kawalerowie korzystali z biur matrymonialnych, mających im pomóc w znalezieniu miłości na całe życie.

Mimo braku wiary w siebie część widzów serialu ich pokochała. Powodem najprawdopodobniej była szczerość, jaka od nich biła. Jedną z postaci budzącą spore emocje był Rysiek nazywany Szczeną. Do sieci trafiło jego nagranie, które zyskało duże zainteresowanie.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Co robi Szczena?

Szczena, jeden z bohaterów serialu "Chłopaki do wzięcia", jakiś czas temu zniknął z mediów. Powodem były problemy prawne. Ryszard D. został aresztowany po tym jak wysłano za nim trzy listy gończe. Postawiono mu zarzuty jazdy pod wpływem alkoholu oraz wyłudzenia kredytu. Jego nieobecność w serialu została oczywiście zauważona przez widzów. Powrócił za pośrednictwem nagrania.

Dzisiaj grzeje: 1. 8-letnia dziewczynka zmarła… ze starości. Powód jest wyjątkowo rzadki
2. 
5-latek złapał za rękę 2-letnią siostrę i wyskoczył przez okno. Porażający powód, dramatyczne sceny wstrząsnęły mieszkańcami

O Szczenie przypomniał bowiem zespół discopolowy 3BIT. W nagraniu bohater "Chłopaków do wzięcia" w nietypowy sposób tańczy do ich muzyki. Zdania na temat Ryszarda D. są mocno podzielone. Nie inaczej jest w przypadku jego tańca. Oglądacie to na własną odpowiedzialność!

Najlepsze newsy dnia:

  1. Objaw raka płuc widoczny na twarzy. Nigdy go nie lekceważ
  2. Żałoba w rodzinie Kamila Glika. Niesamowicie przykre doniesienia od rodziny reprezentanta Polski
  3. Nagrali Agatę Dudę w bardzo intymnej sytuacji. Film trafił do sieci
  4. Ma 78 lat i sama robi sobie makijaż. Wygląda o kilkadziesiąt lat młodziej, niesamowite
  5. Po Walentynkach gruchnęła radosna nowina od Żyłów. Justyna i Piotr są szczęśliwi

Źródło: alaLUNA

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News