Nagranie ze Szczeną z "Chłopaków do wzięcia" pojawiło się w sieci. Niewiarygodne sceny, internauci nie dowierzają

Nagranie ze Szczeną z "Chłopaków do wzięcia" pojawiło się w sieci. Niewiarygodne sceny, internauci nie dowierzają Źródło: TTV/Youtube

Szczena z programu "Chłopaki do wzięcia" znajduje się na nagraniu, które podzieliło internautów. Na krótkim filmiku pojawiły się zaskakujące sceny. Ciężko uwierzyć w to, co wyczynia na nim gwiazdor popularnego programu.

"Chłopaki do wzięcia" przyciągnęły przed ekrany wiele tysięcy Polaków, którzy z prawdziwymi emocjami przyglądali się poczynaniom uczestników, a jednego z nich najbardziej. Szczena stał się jedną z największych gwiazd produkcji. Co prawda, w ostatnich tygodniach słuch o nim zaginął, ale nie na długo. 

Gwiazda programu "Chłopaki do wzięcia" zaskoczył internautów  

Chociaż nagranie już od kilku lat znajduje się w sieci, to fani programu "Chłopaki do wzięcia" dopiero go odnaleźli. O jakim nagraniu mowa? Szczena kilka lat temu wziął udział w krótkim nagraniu zespołu 3BITDance. Na filmiku widać, jak Szczena dobrze bawi się z kolegami, tańcząc w rytm muzyki disco polo. Gwiazdor programu "Chłopaki do wzięcia" skacze, macha rękoma i jest zachwycony sytuacją, w której się znalazł. A jak na jego popisy taneczne zareagowali internauci? 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Taniec Szczeny oceniony przez internautów 

Jak zwykle zdania są podzielone. Wielu komentujących nagranie nie może nawet patrzeć na to, jak porusza się Szczenia. Pojawiło się wiele przykrych słów, w których krytykowane są nie tylko jego ruchy, ale zachowanie znane z programu "Chłopaki do wzięcia". 

- Totalny głupek wioskowy i na dodatek damski bokser! Patologiczny obibok i leser gnębiący swoją matkę! - napisał jeden z internautów. 

- Ciekawe, ile ci zapłacili za takie pajacowanie i siare, sprzedałeś się szczena za kase - dodał drugi. 

Dzisiaj grzeje: 1. Porażające nagranie z polskiej szkoły. Ojciec wtargnął do podstawówki, córka błagała, żeby przestał
2. Tragiczny wypadek. Samochód osobowy z impetem wjechał pod ciężarówkę. Zginęła jedna osoba 

Oczywiście oprócz hejtu na Szczenę znalazły się także miłe komentarze, w których internauci są pełni podziwu dla jego umiejętności tanecznych. Poniżej zamieszczone zostało nagranie, by każdy miał szansę zobaczyć, jak tańczy Szczena. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. "Pytanie na śniadanie" afery ciąg dalszy. Dziennikarka TVP w ostrych słowach, Michał Olszański nie wytrzymał i odpowiedział
  2. Niesamowite materiały z Marsa. Zdjęcia w rozdzielczości 4K zdradzają każdy szczegół
  3. Fani Małgorzaty Foremniak zamarli, wygląda strasznie. Co się stało aktorce?
  4. Ministerstwo milczało, lekarze właśnie wszystko ujawnili. Polacy nie mieli pojęcia, co ich czeka
  5. Ministerstwo właśnie wszystkich powiadomiło. Pilnie zamykane szkoły i zajęcia prowadzone w trybie zdalnym w kolejnych polskich miastach
  6. Ogromny błąd podczas zbierania borowików. Konsekwencje mogą być opłakane

Źródło: YouTube

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News