Gwiazdor "Chłopaków do wzięcia" chciał zgwałcić własną babcię, trafił za kratki. Największa afera w historii programu

Gwiazdor "Chłopaków do wzięcia" chciał zgwałcić własną babcię, trafił za kratki. Największa afera w historii programu Źródło: .

Bohater programu "Chłopaki do wzięcia" wylądował w więzieniu. Jak się później okazało, trafił za kratki za próbę zgwałcenia własnej babci. Szokujące szczegóły przestępstwa.

Program "Chłopaki do wzięcia" pokazywał problemy w sferze matrymonialnej mężczyzn z mniejszych miejscowości. Niestety, w trakcie kręcenia kolejnych odcinków programu uczestnicy show Polsatu budzili wiele kontrowersji. Głośno było o krążącej w internecie taśmie tylko dla dorosłych autorstwa Jarka, czy o śmierci Romana. Okazało się też, że jeden z uczestników trafił do więzienia.

Gwiazdor "Chłopaki do wzięcia" próbował zgwałcić własną babcię

31-letni Łukasz L. znany był widzom pod pseudonimem Misiek. Okazało się, że jakiś czas po emisji programu doszło do skandalu, przez który mężczyzna trafił przed sąd. Postawiono mu zarzuty próby gwałtu na własnej babci, za co został skazany wyrokiem sadu na karę pozbawienia wolności.

Do incydentu doszło w 2016 roku w okolicach Tarnowa. W listopadzie Łukasz L. udał się do swojej babci na obiad. Gdy do niej przyszedł, był już pijany, wcześniej z kolegą wypili litr wódki. Nagle, kompletnie niespodziewanie i z wyjątkową agresją zaatakował swoją babcię. Uderzał ją w głowę i rzucał po ścianach. Przestraszona kobieta oferowała mu pieniądze, żeby mógł skorzystać z usług prostytutki, ale propozycja go nie przekonała i próbował ją zgwałcić.

Uczestnik programu "Chłopaki do wzięcia" wylądował w więzieniu

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Ostatecznie staruszka wyrwała się i uciekła do sąsiadów. Po upewnieniu się, że starszej kobiecie nic nie grozi, zawiadomiono policję. Funkcjonariusze po przyjeździe aresztowali Łukasza L. Następnie mężczyzna trafił do aresztu, czekając na postawienie zarzutów. Tarnowski Sąd Okręgowy skazał go na 3 lata więzienia.

Dzisiaj grzeje: 1. Nie żyje 23-letnia uwielbiana gwiazda. Fani pogrążeni w żałobie
2. Tragedia polskiej rodziny. Nie żyje mama i trójka małych dzieci, tata w ciężkim stanie walczy o życie

Ponadto na uczestnika programu nałożono 10-letni zakaz zbliżania się do swojej babci na 30 metrów. Prokuratura żądała surowszej kary (6 lat pozbawienia wolności) i odwołała się do wyższej instancji. Jednak sąd apelacyjny zdecydował się na podtrzymanie wyroku wydanego w Tarnowie.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Napój oczyszczający tętnice. Wystarczy pić dwa razy dziennie
  2. Żona Artura Boruca to prawdziwa piękność. Zdjęcia Sary Boruc są prawdziwą petardą (FOTO)
  3. Ależ ona teraz wygląda. Dziecięca gwiazdka Rodzinka.pl wyrosła na przepiękną dziewczynę
  4. Gwiazda disco polo i "Barw szczęścia" pokazała zdjęcie ze szpitala. Łzy same cisną się do oczu
  5. Nie żyje 10-letnia Amelka. Na pogrzebie doszło do dramatycznej pomyłki

Źródło: Fakt

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News