Chłopaki do wzięcia jarek
youtube/jarek_margner_chlopaki_do_wziecia/
Konrad Karpiuk - 9 Stycznia 2020

Jaruś z Chłopaków do wzięcia się załamał. Ostry film dla dorosłych z jego udziałem trafił do sieci

Jarek znany z programu "Chłopaki do wzięcia" był na skraju załamania. Do sieci trafiło nagranie z jego ostrym filmem dla dorosłych. Mężczyzna wolałby, żeby nigdy nie wyszło na światło dzienne.

Program "Chłopaki do wzięcia" pokazywał życie mężczyzn z mniejszych wsi i miasteczek, którzy szukają swojego szczęścia na rynku matrymonialnym. Problem polegał na tym, że w miejscu zamieszkania nie było odpowiednich kandydatek, byli pozbawieni środków na wyjazd do większego miasta, a do tego mieli bardzo złe doświadczenia. Dokument Polsat Play miał udokumentować ich poszukiwania życiowych partnerek.

Znany z programu "Chłopaki do wzięcia" Jarek przeżywał koszmar jak jego ostre nagranie trafiło do internetu

Jarek po udziale w programie zebrał nieduże grono fanów, co przełożyło się również na zainteresowanie kobiet. Gdy poznał potencjalną partnerkę z początku nic nie zapowiadało, przez co będzie przechodził. Zwykła rozmowa pomiędzy uczestnikiem programu i kobietą szybko nabrała pikanterii. Randka skończyła się w sposób, którego Jarek będzie żałował do końca życia.

Królowe życia sprawiły, że pokochały ją tysiące PolakówDramat syna Kaźmierskiej. Dagmara ujawniła smutną prawdęCzytaj dalej

Uczestnik programu postanowił wysłać kobiecie za pośrednictwem aplikacji messenger krótkie nagranie, jak zabawia się sam ze sobą. Odbiorczyni wiadomości miała jednak inne intencje, niż podejrzewał Jarek. Udostępniła film w sieci, a ten szybko zaczął krążyć wśród internautów, wystawiając uczestnika "Chłopaków do wzięcia" na pośmiewisko.

Jarek zagroził, że sprawa wyląduje na policji

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

TTV"Królowa życia" potwierdziła rozstanie. Doszło do haniebnej zdradyCzytaj dalej

W końcu Jarek nie wytrzymał i nagrał kolejny materiał na swojego vloga, w którym przedstawił, jak wyglądała sytuacja z jego strony. Następnie poprosił internautów o działanie w celu usunięcia nagrań z internetu. Zagroził, że zgłosi sprawę na policję.

Dzisiaj grzeje:

1. Kelnerka myślała, że nikt jej nie widzi. W kuchni podniosła spódnicę i coś okropnego. Wszystko nagrano
2. Wyciekło nagranie. Film z bijatyki Pięknych i Młodych poraża, wiadomo już kto zaczął

- Jakaś szelma dała filmik i zaczyna się ze mnie naśmiewać, a ja sobie tego nie życzę [...] Mój filmik udostępniła w internecie. […] Bez mojej wiedzy dała to. To tak nie powinno być. A jestem szczerym facetem, lubię spokój, muzykę, lubię się pośmiać, pożartować, ale ja nie lubię, jak ktoś mnie obraża. Jeśli ten filmik nie zniknie, to pójdę z tym na policję - skarżył się Jarek. Groźby odniosły skutek, bo nagranie zostało usunięte z internetu.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Napój oczyszczający tętnice. Wystarczy pić dwa razy dziennie
  2. Piękna sędzia z Polski wychodzi za mąż. Oświadczył jej się znany sędzia (FOTO)
  3. Media ujawniły prawdziwe zarobki Martyniuka. Mało kto spodziewał się tak astronomicznej kwoty
  4. Menedżer zespołu wyjawił porażający szczegół dot. Magdy Narożnej. Miała być pod wpływem, najgorsze jednak działo się z jej córką
  5. Widzowie TVN przecierali oczy, widząc, co dzieje się na wizji. Przyłapani na stosunku płciowym ulubieni bohaterzy serialu

CiastoNie ma przepisu na szybsze ciasto. Minimum składników i maksimum smaku, rozpływa się w ustachCzytaj dalej

Źródło: Youtube

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News