Gwiazdor hitowego show Polsatu został kobietą. Dziś nazywa się Alexandra i pochwaliła się zdjęciami z zabiegu upiększającego

Gwiazdor hitowego show Polsatu został kobietą. Dziś nazywa się Alexandra i pochwaliła się zdjęciami z zabiegu upiększającego Źródło: yt.com/MaciejKaczka

Program "Chłopaki do wzięcia" sprawił, że usłyszeli o niej telewidzowie w całej Polsce. Ówczesny uczestnik programu postanowił kompletnie zmienić swoje życie i nie tak dawno temu zdecydowała się na zmianę płci. Teraz Alexandra podjęła się zabiegu upiększającego.

"Chłopaki do wzięcia" pokazały Polakom historię mężczyzny, który nie czuł się dobrze w swojej skórze. Wielu telewidzów uważnie śledziło losy wyraźnie zagubionego bohatera i dopingowało mu w znalezieniu swojej drogi w życiu. Alex, a właściwie już Alexandra, w końcu wydobył z siebie swoje prawdziwe "ja" i uświadomił sobie, że czuje się kobietą. Brat transseksualistki, Adam nie był z tego powodu zadowolony i nie potrafił tego zaakceptować, ale nie mógł wpłynąć na autonomiczną decyzję drugiej osoby.

"Chłopaki do wzięcia" przedstawili jej historię całej Polsce. Teraz powiększyła sobie usta

33-letnia Alexandra, zdecydowała się teraz na zabieg upiększający i powiększyła sobie usta. 

- Znieczulenie było, ale i tak bolało bardzo. Cierpię - napisała na Facebooku.

Temat podchwycili jej obserwatorzy i szeroko go komentowali. 

- Jak dla mnie Alexandra Natalie Boykow wyglądasz super. Pozdrawiam - napisała jedna z użytkowniczek "niebieskiego" portalu.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Możliwe, że 33-latka zostanie internetową celebrytką. Kobieta aktywnie publikuje w mediach społecznościowych i co jakiś czas pojawia się w przekazie medialnym. Ostatnio zapowiedziała udział w warszawskiej paradzie równości, na którą ostatecznie nie dotarła przez fatalną pomyłkę.

- Miałam w planach być w Warszawie na Paradzie, ale zapomniałam, że jest ona dzisiaj - pomyliły mi się dni. Jestem tam z wami wszystkimi duchem i wspieram wszystkich, którzy walczą o równość - napisała na swoim facebooku.

Ostatnio początkująca celebrytka przyznała, że rozstała się ze swoją partnerką. Jej wybranka była córką ważnego służbisty w Gdańsku, ale parę poróżniły kompletnie odmienne poglądy polityczne. Była partnerka Alexandry była przeciwniczką środowisk LGBT.

- Jako kobieta transseksualna będę broniła środowiska LGBT+ dlatego wolałam zakończyć ten chory związek, który nie był oparty na miłości, tylko kłótniach, kasie i seksie - napisała na swoim Facebooku.

uploaded

Źródło: facebook

 

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Michał Szpak odleciał totalnie! Gdy wyszedł na scenę, fanom oczy wyszły z orbit. Zemdlejecie, jak to zobaczycie
  2. Co się stało Henryce Krzywonos? Legenda Solidarności schudła aż 60kg! Na jej widok pospadacie z krzeseł!
  3. Płacisz kartą? Banki wprowadzą niedługo wielką zmianę, która może Ci się nie spodobać
  4. Wdowa po Mackiewiczu przerywa milczenie. Mąż bardzo źle ją traktował
  5. Poopadają Wam szczęki! Intymne zdjęcia Barbary Kurdej-Szatan krążą po sieci
  6. Niewyobrażalna tragedia wstrząsnęła polskim miastem. Patrycja zmarła w porażających okolicznościach

Źródło: Popularne

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News