Nikt nie wiedział, widzowie oniemieli. Szczena z "Chłopaków do wzięcia" przyznał się przed kamerą, bardzo wstydliwy sekret

Nikt nie wiedział, widzowie oniemieli. Szczena z "Chłopaków do wzięcia" przyznał się przed kamerą, bardzo wstydliwy sekret Źródło: youtube.com TTV

"Chłopaki do wzięcia" - Rysiek "Szczena" zdecydował się na szczere wyznanie, fani są w szoku. Bohater popularnego programu stacji TTV wziął udział w innym show, przed kamerą powiedział coś, co wprawiło wszystkich w osłupienie.

"Chłopaki do wzięcia" to jeden z najbardziej popularnych programów stacji TTV, który przyniósł swoim bohaterom ogromną sławę. Gwiazdor show postanowił skorzystać ze swoich pięciu minut sławy i wziął udział w kolejnym programie. Przed kamerami zdecydował się na szokujące wyznanie, wstydliwy sekret Szczeny ujrzał światło dzienne.

"Chłopaki do wzięcia" - Szczena zdecydował się na szczere wyznanie, fani są w szoku

Rysiek "Szczena"Dąbrowski to jeden z najbardziej lubianych przez widzów bohaterów serialu dokumentalnego stacji TTV pt. "Chłopaki do wzięcia". Mężczyzna zasłynął dzięki swojemu charakterystycznemu zgryzowi oraz wielkiemu pragnieniu miłości. Rosnąca popularność przyniosła Szczenie ważne zmiany w życiu, począwszy od znalezienia stałej partnerki.

Rysiek postanowił skorzystać ze swoich 5 minut sławy i zgłosił się do innego show stacji TTV. Widzowie mogli zobaczyć Szczenę w programie "Dżentelmeni i wieśniacy". Jego występ wywołał poruszenie wśród fanów, wszystko za sprawą wstydliwego sekretu mężczyzny, który ujrzał światło dzienne.

Gwiazdor "Chłopaków do wzięcia" wziął udział w innym show stacji TTV

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Szczena w programie udał się do Poznania, gdzie miał do wykonania kilka ciekawych zadań. Gwiazdor "Chłopaków do wzięcia" zajął się m.in. wycenianiem dzieł sztuki oraz zaprojektował sukienkę dla swojej narzeczonej. Czekała na niego również wizyta u kosmetyczki oraz przejażdżka luksusowym samochodem. Nie zabrakło również wzruszających momentów oraz szczerych wyznań przed kamerą.

Dzisiaj grzeje: 1. Magda Narożna pokazała zdjęcie z wakacji. Wszyscy patrzą tylko na jej biust, przesadziła?

2. Kierowco, będziesz bardzo zadowolony. Rewolucyjne zmiany dotyczące prawa jazdy zostały zatwierdzone

3. Mamy potwierdzenie, uczniowie natychmiast rozpoczynają zdalną naukę. Fatalna sytuacja w renomowanym liceum

W przypływie szczerości Szczena wyznał coś, co wprawiło fanów mężczyzny w osłupienie. Okazuje się, że gwiazdor TTV nie jest fanem kąpieli. Mężczyzna przyznał, że myje się tylko raz na trzy dni, a o dezodorancie i perfumach pamięta tylko wtedy, kiedy musi jechać do miasta lub ma inną ważną okazję. Tego wielbiciele Szczeny się nie spodziewali, jego sekret wywołał ogromne poruszenie. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Osobisty dramat gwiazdy "M jak miłość". Wiemy, co przeżyła i co się stało
  2. Zaskakujący easter egg w systemie Windows 95. Znalezienie go trwało 25 lat
  3. Od 15 września ruszą wielkie zmiany w całej Polsce. Lekarze biją na alarm, będzie źle
  4. Policja pilnie poszukuje kobiety ze zdjęcia. Oszukała starszą panią na niebagatelną kwotę pieniędzy
  5. Z ostatniej chwili: Żona przekazała tragiczną wiadomość o śmierci aktora
  6. Ciężko uwierzyć, jak po latach wygląda Elżbieta Starostecka. Nie tak dawno w telewizji pokazała ulubiony sklepik warzywny

Źródło: Eska

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News