Jaruś z "Chłopaków do wzięcia" sięgnął dna. W sieci pojawiło się nieprawdopodobne nagranie, ręce opadają

Jaruś z "Chłopaków do wzięcia" sięgnął dna. W sieci pojawiło się nieprawdopodobne nagranie, ręce opadają Źródło: YouTube jarek Mergner chłopaki do wziecia

Niejednokrotnie mogliśmy natknąć się na programy, które wywoływały spore emocje. Bez wątpienia do tego grona takich produkcji należą "Chłopaki do wzięcia". Wielu bohaterów tej produkcji podejmowało się kontrowersyjnych aktywności. Jednym z nich jest Jaruś. Mężczyzna zrobił ostatnio coś, obok czego ciężko przejść obojętnie.

"Chłopaki do wzięcia" to program, który był pełen niezwykle wyrazistych postaci. W pamięci widzów z pewnością zapisał się Szczena i Jaruś. To właśnie ten ostatni, Jarek Mergner, ostatnio zamieścił w sieci film, który wywołał burzę wśród internautów. Do czego doszło?

Jaruś z programu "Chłopaki do wzięcia" ponownie wywołał konsternację

Już wcześniej uczestnik programu "Chłopaki do wzięcia" nie pozwalał o sobie zapomnieć. Jakiś czas temu wspominaliśmy o poniżającym nagraniu z udziałem Jarusia, które trafiło do sieci. Tym razem mężczyzna, zdaniem niektórych internautów, przerósł samego siebie i zrobił coś, co wywołuje niesmak.

Bohater programu "Chłopaki do wzięcia" w ostatnim czasie stał się niezwykle aktywnym użytkownikiem portalu YouTube. Jaruś regularnie zamieszcza tam nagrania, na których pokazuje swoje kolekcje i produkty przygotowane dla jego fanów. Ostatni z nich wywołał spore emocje. Co takiego zaprezentował Jaruś?

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Internauci przecierali oczy ze zdumienia

Jaruś z programu "Chłopaki do wzięcia" zdecydował się zaprezentować kolejny produkt opatrzony jego wizerunkiem. Wcześniej mężczyzna zachęcał do zakupu kubków, breloczków, a nawet krówek, na których znajdowała się jego twarz. Tym razem posunął się o krok dalej, proponując zaopatrzenie się w poduszkę z jego wizerunkiem.

Internauci niemal od razu zareagowali i zaczęli dodawać niezwykle kąśliwe komentarze pod adresem Jarusia. Wiele z nich można by uznać za wulgarne. Okazuje się, że poduszki z twarzą mężczyzny nie były strzałem w dziesiątkę i ich produkcja raczej się nie zwróci. Jaruś zachwalał swój produkt, jednak może okazać się to niewystarczające.

Dzisiaj grzeje: 1. Niestety, już się zaczęło. Trąba powietrza uderzyła w jedno województwo, są porażające nagrania

2. Dzik zaatakował mężczyznę w środku miasta. Na pomoc ruszył mu wierny pies

Drwiny internautów są wyjątkowo wymowne. Jaruś z programu "Chłopaki do wzięcia" przeliczył się, proponując wszystkim zakup poduszek z jego wizerunkiem. Jednak warto pamiętać, że nikt nie zmusza do zaopatrywanie się w taki produkt. Jeżeli komuś się on nie podoba, wystarczy go nie kupować.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Piorunująco szybka metoda na placki ziemniaczane, bez uciążliwego tarcia tarką. Istnieje bajecznie prosty, lepszy sposób
  2. Niedawno wywinął się śmierci, tym razem się nie udało. Nie żyje znany w Polsce gwiazdor
  3. Lata temu bezdomna kobieta zwróciła się do Zbigniewa Wodeckiego. Reakcja zwala z nóg, dziś mało kto pamięta
  4. Basia Kurdej-Szatan wystosowała pilny apel do fanów. Potrzebna ogromna kwota, chodzi o zdrowie
  5. 3 znaki zodiaku muszą się mieć na baczności, jeśli się nie opamiętają, zbankrutują. Pieniądze się ich nie trzymają
  6. Na ich weselu nagle pojawił się Andrzej Duda. Goście zamarli, para młoda nie wierzyła własnym oczom

Źródło: YouTube jarek mergner chłopaki do wziecia

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News