Chłopak zobaczył ją bez makijażu i natychmiast postanowił ją rzucić. Ale ona zemściła się tak, że popamięta ją do końca życia

Chłopak zobaczył ją bez makijażu i natychmiast postanowił ją rzucić. Ale ona zemściła się tak, że popamięta ją do końca życia Źródło: Instagram/Sophia Ridlington

Chłopak był chyba niewiele wart, skoro zostawił swoją ukochaną w takich okolicznościach. Ona musiała być tego świadoma i postanowiła wynagrodzić mu jego zachowanie. Teraz już nigdy nie uda mu się o tym zapomnieć.

Chłopak był w niej śmiertelnie zakochany. Niestety jedynie do pewnego momentu i tę chwilę można dokładnie określić. Zmienił zdanie odnośnie dziewczyny w chwili, gdy zobaczył ją bez makijażu. W jednej sekundzie jego uczucia do niej zniknęły i pojawiła się niechęć. 

Ogromną rolę w poznawaniu ludzi odgrywa pierwsze wrażenie. Zwraca się wtedy uwagę przede wszystkim na wygląd. W ciągu zaledwie kilku sekund decydujemy o tym, jak odbieramy nowo poznaną osobę i czy jej wygląd jest dla nas na tyle korzystny, żeby się z nią zaprzyjaźnić lub może nawet ją pokochać. Tylko w przypadku osób, z którym ludzie się wiążą na dłużej, ważniejszy powinien być charakter. W tej historii jednak wygląd okazał się najistotniejszym czynnikiem. 

Czego wcześniej nie widział chłopak ?

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Sophie jest młodą dziewczyną chorą na łuszczycę. Na jej twarzy pojawiają się plamy, które maskuje makijażem. Nosząc na twarzy kosmetyki czuje się pewniejsza siebie i wygląda przepięknie. To właśnie taką poznał ją jej chłopak. Zakochał się w niej praktycznie od pierwszego wejrzenia.

Dziewczyna od dziecka jest dotknięta problemami skórnymi. Łuszczyca nie dość, że zmienia jej wygląd, to jeszcze w miejscach występowania plam skóra jest podrażniona, zaczerwieniona i swędzi. Już we wczesnym dzieciństwie rówieśnicy szydzili z jej nietypowego wyglądu.  

Dzisiaj grzeje: 1. NIE ŻYJE wybitna Polka. W wieku 44 lat miała tragiczny wypadek
2. Już od jutra wzrosną emerytury. Wiadomo, kto i ile na tym zyska, niektórzy będą wściekli

Jej chłopak pewnego dnia zobaczył, co się kryje pod makijażem i natychmiast postanowił się z nią rozstać. Ona jednak zemściła się tak, że na pewno on popamięta to do końca życia - wcale się tym nie przejęła, nie popadła w depresję, nie poddała się. Stało się wręcz przeciwnie - zmotywowało ją to do założenia konta na Instagramie, na którym dzieli się swoją historią i wiedzą. Motywuje inne dziewczyny, które mają wady skóry i pokazuje im, jak wyglądać idealnie. Jej były chłopak z pewnością nie spodziewał się, że to właśnie dzięki jego nieodpowiedniemu zachowaniu Sophie uwierzy we własne piękno. 

fot. Instagram/Sophia Ridlington

Najlepsze newsy dnia:

  1. Lidl w pośpiechu wycofuje wadliwy produkt. Stwarza ZAGROŻENIE DLA ŻYCIA!
  2. Zdradzał swoją żonę od lat. Gdy dostał list od byłej kochanki, zemdlał
  3. Rówieśnicy zobaczyli, jak wygląda jego mama i zgotowali mu piekło. Weszła do jego pokoju i dokonała odkrycia, przez które już zawsze będzie cierpieć
  4. Fryzjer mył mu włosy szamponem, a potem klientowi zrobiło się ciemno przed oczami. 3 dni walczył o życie
  5. Zdjęcia z wesela, które nigdy nie powinny ujrzeć światła dziennego. Żenująca kompromitacja

źródło: webniusy

Następny artykuł