Chłopak był martwy przez 20 min, twierdzi, że rozmawiał z Jezusem. Widział też Boga i mówi, jak wyglądają

Chłopak był martwy przez 20 min, twierdzi, że rozmawiał z Jezusem. Widział też Boga i mówi, jak wyglądają Źródło: youtube.com

Chłopak przeżył śmierć kliniczną. Dokładnie przez 20 minut wydawało się, że już pożegnał się z tym światem. Jednak kiedy się przebudził, dokonał porażającego wyznania. Powiedział, że przed oczami stanęli mu Bóg z Jezusem. Opisał także dokładnie, jak wyglądali.

Chłopak był bardzo aktywnym nastolatkiem, którego największą pasją stał się futbol amerykański. Zack potrafił godzinami uprawiać swój ulubiony sport, czego owocem było dostanie się do szkolnej drużyny. Podczas jednego ze spotkań doszło jednak do tragicznej w skutkach sytuacji. Młodzieniec upadł w taki sposób, że po prostu przestał oddychać.

Chłopak przeżył śmierć kliniczną. Powiedział, jak wygląda Bóg i Jezus

Wszyscy zebrani na meczu wstrzymali oddech, a jako pierwszy na pomoc rzucił się trener szkolnej drużyny. W tym samym czasie koledzy wezwali pogotowie, które pojawiło się już po kilku minutach. Ratownicy zdawali sobie sprawę z powagi sytuacji, dlatego podjęli natychmiastową decyzję o przewiezieniu Zacka do Dziecięcego Centrum Medycznego w Fort Worth w Teksasie.

Kiedy rodzice chłopaka zjawili się w placówce, lekarze przekazali im bolesne wiadomości. Okazało się, że ich syn był martwy przez 20 minut, zanim ratownikom udało się przywrócić akcję serca. Zachodziły obawy, czy Zack będzie jeszcze funkcjonował normalnie, gdyż podczas śmierci klinicznej może dojść do niedotlenienia mózgu i jego poważnych uszkodzeń.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Kiedy chłopak się przebudził, powiedział rodzicom, co działo się podczas tych 20 minut, kiedy lekarze walczyli o przywrócenie go do życia. Stwierdził, że widział samego Jezusa Chrystusa w towarzystwie Pana Boga. Dokładnie opisał tego drugiego, który był grubszym, postawnym mężczyzną z długimi włosami i brodą. Zapamiętał też jego jasnoniebieskie oczy.

Dzisiaj grzeje: 1. Nie żyje słynny sportowiec. Miał zaledwie 31, okoliczności jego śmierci budzą przerażenie 
2. Widzowie są oburzeni, ich zdaniem przekroczono granicę żenady. Ogromny hejt za zachowanie jurora w finale "The Voice of Poland"

Zack zdradził, że Jezus położył swoją rękę na jego ramieniu i kazał mu się nie martwić. Po dłuższym czasie przyznał, że to doświadczenie umocniło go w wierze i dało przekonanie, że ktoś jednak czuwa nad jego życiem. Chłopak ostatecznie wrócił do szkoły, a śmierć kliniczna nie pozostawiła po sobie żadnych negatywnych konsekwencji zdrowotnych.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Tuż po wygranej "The Voice" dziennikarka TVP podstawiła mikrofon 17-latce. Niesamowite słowa
  2. Paskudne, prawie wszyscy kupują i dodają do kurczaka czy schabu. Zawiera toksyczny dwutlenek siarki i co gorsza olej palmowy
  3. Pierogi z tym farszem to prawdziwy hit na stole. Mało kto potrafi się im oprzeć, każdy poprosi o dokładkę, a potem o przepis
  4. Słowa, które Przybylska wypowiedziała do przyjaciółki przed śmiercią. Po latach ujawniono ich treść
  5. Ile można dorobić do emerytury od 1 grudnia 2019? Trzeba znać kwoty, inaczej STRACISZ pieniądze

źródło: JestPozytywnie

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News