Umierała na raka i nie chciała być ciężarem dla chłopaka. Wypowiedziała okrutne słowa, jego reakcja doprowadziła ją do łez

Umierała na raka i nie chciała być ciężarem dla chłopaka. Wypowiedziała okrutne słowa, jego reakcja doprowadziła ją do łez Źródło: Pexels.com / Min An

Chłopak usłyszał druzgocące słowa od swojej ciężko chorej dziewczyny. Mimo że bardzo je przeżywał, postanowił za wszelką cenę nie spełnić jej prośby. A wszystko dla jej dobra.

Chłopak spotykał się z Jilian przez 3 lata. Parze wszystko układało się na tyle pomyślnie, że planowali wspólną przyszłość. Niestety, życie napisało inny scenariusz - u dziewczyny zdiagnozowano ciężką postać raka piersi. Ta informacja przewróciła jej życie do góry nogami. Kobieta nie wiedziała, czy dożyje następnego roku. Nie chcąc obarczać ciężarem swojego chłopaka Maxa, w rozpaczy wypowiedziała do niego okrutne słowa. 

Chłopak przygotował dla niej niezwykłą niespodziankę

Jilian wiedząc, że jej przyszłość jest niepewna, a najbliższe miesiące malują się w wyjątkowo czarnych barwach, chciała za wszelką cenę skrócić cierpienie najbliższej osoby - Maxa. Powiedziała mu, że jeśli czuje on, że nie podoła tak trudnemu zadaniu jak trwanie przy niej w trakcie chemioterapii, może odejść i może zdecydować o tym już teraz. Te słowa były dla niego potężnym ciosem, jednak Alex ani drgnął. Chłopak trwał przy niej przez następne 2 lata leczenia. Nie wyobrażał sobie postąpić inaczej. Mało tego, zaplanował specjalną niespodziankę na ostatni dzień jej chemii. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

W ostatnim dniu chemii to on zadał jej pytanie

Kiedy dla Jilian nastąpił ostatni dzień leczenia, Alex tego dnia jak zwykle pojawił się w szpitalu. Nic nie wskazywało na to, że ten dzień będzie różnić się od wszystkich, jakie spędzili razem przez ostatnie 2 lata. Jednak tym razem to chłopak zadał jej pytanie i kazał zdecydować. Uklęknął przed łóżkiem szpitalnym i oświadczył się ukochanej. Poprosił ją o rękę 28 lutego 2018 roku w otoczeniu rodziny, przyjaciół i pielęgniarek. Dziewczyna była totalnie zaskoczona, że postanowił oświadczyć się jej w ostatnim dniu chemioterapii. Powiedziała "tak"!

Dzisiaj grzeje: 1. Agnieszka Radwańska miała operację plastyczną? Fani: "Co ona zrobiła z twarzą?!". Jej nowy wygląd PORAŻA
2. Matka przeżywa horror na żywo. Jej 9-letni syn to "bestia"

Kiedy planerka ślubna Lauren Grench z Nowego Jorku usłyszała o tej wzruszającej historii, zaoferowała swoje usługi bezpłatnie i zachęciła pozostałych znajomych świadczących ślubne usługi do zrobienia tego samego. Prestiżowa marka Kenneth Winston przekazała dziewczynie jej wymarzoną suknię zupełnie za darmo!

Para pobrała się 18 października 2018 roku w Tinton Falls w stanie New Jersey po 5 latach związku w obecności rodziny i przyjaciół. Ich historia dogłębnie wzruszyła wielu internautów i udowodniła, że dla miłości nie ma rzeczy niemożliwych.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Złe wiadomości, lepiej wieczorem zostać w domach. Nie żyje już mnóstwo osób wskutek szarpaniny o przecenione towary w sklepach na całym świecie
  2. Właśnie odkryto zwłoki uduszonego chłopca. Mieszkańców polskiej miejscowości zmroziło
  3. Viki Gabor już zdecydowała. Nie pójdzie w ślady Roxie Węgiel, ma inne plany
  4. Mało kto wiedział, że Jan Paweł II zawitał w nocnym klubie. Historia powala
  5. Nowy podatek batem dla zaradnych. Ucierpią ci, którzy ciężko pracują

Źródło: Bored Panda

Następny artykuł