24-latek zlekceważył kwarantannę i poszedł na imprezę. Na miejscu doszło do dramatu, ręce opadają

24-latek zlekceważył kwarantannę i poszedł na imprezę. Na miejscu doszło do dramatu, ręce opadają Źródło: Twitter.com

Chłopak całkowicie zignorował nakaz kwarantanny i poszedł bawić się na imprezę. Skutki jego nieodpowiedzialnej decyzji są opłakane, to ogromna tragedia.

Chłopak zlekceważył rządowy nakaz poddania się samoizolacji i wybrał się na dużą imprezę. Konsekwencje jego lekkomyślnego zachowania okazały się być dramatyczne, po zabawie rozpoczął się prawdziwy koszmar. Młody mężczyzna odpowie za swoją decyzję przed sądem.

Chłopak zignorował nakaz kwarantanny i wziął udział w dużej imprezie

O zdarzeniu poinformował 'Daily Mail". 13 marca Eric Torales powrócił do Argentyny z podróży po Stanach Zjednoczonych. Zgodnie z rządowym rozporządzeniem, 24-latkowi nakazano obowiązkową kwarantannę domową. Młody mężczyzna postanowił jednak zignorować zalecenia i tuż po powrocie wybrał się na imprezę urodzinową do swojej 15-letniej kuzynki. Według medialnych doniesień, w zabawie brało udział około 100 osób.

Kilka dni później 24-latek nagle bardzo źle się poczuł i trafił do szpitala w Buenos Aires. Lekarze zlecili badanie na zakażenie koronawirusem, wynik testu był pozytywny. Wszyscy uczestnicy imprezy, na której bawił się chłopak zostali poddani kwarantannie. Jak donoszą media, mężczyzna mógł zarazić wirusem SARS-CoV-19 nawet 11 osób, w tym 15-latkę, która świętowała urodziny. Medycy nie mogli uwierzyć w lekkomyślność Argentyńczyka, który dla rozrywki naraził zdrowie i życie tak wielu osób.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Chłopak odpowie przed sądem za narażenie życia i zdrowia innych osób, może trafić za kratki

Młody mężczyzna aktualnie przebywa w areszcie domowym, ale za swoje lekkomyślne i nieodpowiedzialne zachowanie odpowie przed sądem. Chłopakowi postawiono zarzuty rozprzestrzeniania choroby zakaźnej. Grozi mu za to nawet do 15 lat wiezienia.

Dzisiaj grzeje: 1. Polacy kochali go za kultowe seriale TVP i TVN. Niestety, nie żyje znakomity aktor, miał zaledwie 46 lat
2.
Z ostatniej chwili: Będą kolejne zakazy przez epidemię. Dotyczą sklepów i pracy

Pandemia koronawirusa ogarnęła cały świat, potwierdzono już łącznie ponad 680 tysięcy przypadków zakażeń. W Argentynie liczba chorych pacjentów przekroczyła 700 przypadków, a 19 z nich poniosło śmierć w wyniku powikłań po zarażeniu.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Nie żyje niemowlę zarażone koronawirusem. Okazuje się, że patogen może być groźny również dla najmłodszych
  2. Nie żyje legendarny działacz. Padł ofiarą epidemii, wielka strata dla futbolu
  3. Koronawirus uszkadza nie tylko płuca? Niepokojące wyniki badań naukowców z kilku krajów
  4. Antek Królikowski pokazał, jak spędza kwarantannę. Przerażony wzrok mówi wszystko, na zdjęciu nie jest sam
  5. Wiadomo, co na kwarantannie robi Robert Janowski. Zdjęcie mówi samo za siebie
  6. Przed włożeniem jajek do gotującej się wody wrzuć kawałek cytryny. Rewolucyjny trik ułatwiający gotowanie

źródło: Fakt 24

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News