Niewidomy 10-letni chłopak z autyzmem wyszedł na scenę. Dalsze wydarzenia odebrały publiczności mowę

Niewidomy 10-letni chłopak z autyzmem wyszedł na scenę. Dalsze wydarzenia odebrały publiczności mowę Źródło: youtube.com/ All Around

Niewidomy chłopak z autyzmem postanowił spełnić swoje wielkie marzenie. Podczas występów w trakcie festiwalu miejskiego dziecko postanowiło zaśpiewać swoją ulubioną piosenkę. Nikt się nie mógł spodziewać aż takiego występu.

Chłopak z New Hampshire od zawsze miał wielkie marzenie - chciał bawić swoim śpiewem publikę i cieszyć się uwielbieniem fanów. Mimo dużego stopnia niepełnosprawności postanowił zaśpiewać w trakcie festynu miejskiego. Niepozorny wokalista nie wzbudzał entuzjazmu, do momentu aż otworzył usta i zaczął śpiewać.

Chłopak wystąpił na festynie. Wielkie marzenie 10-latka się spełniło

Duffley, który od urodzenia jest niewidomy i cierpi na autyzm, od samego początku odkrycia swojego talentu był wspierany przez rodziców. Chłopiec dość często śpiewał w swoim pokoju, a barwa jego głosu zaczęła nabierać z wiekiem niezwykłego brzmienia. Pewnego dnia wpadł na pomysł, że chce wystąpić na festynie miejskim. Mama i tata, którzy byli początkowo niepewni, ostatecznie zgłosili jego występ.

Chłopiec pojawił się na scenie w garniturze. Początkowo wspierały go oklaski, które miały wspomóc go jako osobę niepełnosprawną. Wszystko zmieniło się, kiedy zaczął śpiewać. Wtedy wszyscy zamilkli.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Oszałamiający performance dziecka

Początkujący wokalista na scenie pokazał pełnię swojego głosu i wprost oczarował początkowo neutralną mu publiczność. Wszyscy mieli łzy w oczach, a chłopak kontynuował występ, o którym w mieście mówiono jeszcze długo. W dużym stopniu przez fakt, że nagranie z jego występu znalazło się na YouTubie, dzięki czemu każdy mógł poznać talent muzyka.

Dzisiaj grzeje: 1. Uwielbiana polska piosenkarka była molestowana przez księdza. Miała tylko 14 lat
2. Wracali z urodzin koleżanki. Nie żyją dwie małe dziewczynki, mieszkańcy pogrążyli się w smutku

Sam Christopher Duffley odebrał tego wieczora wiele wiwatów, gratulacje i spełnił swoje największe marzenie w postaci występowania na scenie. Możliwe, że tamta noc była początkiem wielkiej kariery, która wykiełkuje dopiero przed laty.

 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Nowe 500 plus. Dostać będą mogli absolutnie WSZYSCY!
  2. Kupił nowy dom i postanowił wyremontował ogród. Kiedy natknął się na drzwi w ziemi, prawie zemdlał - pod nimi były schody
  3. Mężczyzna wepchnął małpę w ZOO do wody. Zemściła się tak, że aż oczy bolą od patrzenia, drastyczne nagranie
  4. Miał zostać jej mężem, w końcu usłyszał najczulsze "tak". Kilka godzin później już nie żyli
  5. Przed policjantami stanął 8-letni chłopiec. Powiedział kilka słów, po których okazało się, że jest gorzej niż myśleli

Źródło: Webniusy

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News