Aldona zaproponowała chłopakowi, żeby z nią zamieszkał. Zgodził się pod jednym warunkiem, dziewczynie odjęło mowę

Aldona zaproponowała chłopakowi, żeby z nią zamieszkał. Zgodził się pod jednym warunkiem, dziewczynie odjęło mowę Źródło: unsplash.com/photos/_wYQnEAMAQk

Chłopak zaproponował Aldonie nietypowe rozwiązanie co do wspólnego mieszkania. Co na to dziewczyna? Czy zgodzi się na nietypową propozycję?

Chłopak Aldony zaskoczył ją, kiedy zaproponowała mu wspólne mieszkanie po kilku miesiącach relacji. Nie od dziś wiadomo, że decyzja o wspólnym mieszkaniu jest kolejnym, całkiem poważnym etapem związku. W takich momentach zaczynamy odpowiedzialnie podchodzić do naszej relacji i wspólnie planować przyszłość razem z naszą drugą połówką. Nic więc dziwnego, że propozycja chłopaka zszokowała dziewczynę. 

Zazwyczaj przed podjęciem takiej decyzji osoby, które chcą razem uwić swoje gniazdko muszą ustalić pewne zasady. Często jest to grafik zmywania i wynoszenia śmieci, jednak nie zawsze. 

Chłopak Aldony potrzebuje swobody

Kiedy współlokatorka Aldony obwieściła, że za tydzień wyprowadza się z ich mieszkania, ta nie wahając się długo, postanowiła zaprosić do siebie swojego chłopaka. Stanowili parę od kilku miesięcy. Pomysł wydawał się idealny, człowiek bowiem zawsze czuje się komfortowo, kiedy mieszka z kimś już wcześniej sobie znanym, a co dopiero z ze swoim partnerem.

Obydwoje wynajmowali mieszkania na takich samych zasadach. On z kolegami, ona natomiast z koleżanką. Chłopak z radością przystał na propozycję, jednak miał jeden warunek. Aldona planowała aby jeden pokój posłużył za wspólną sypialnię pary, inny zaś za gabinet lub garderobę. Oprócz tego do dyspozycji był salon z aneksem. Wydawać by się mogło, że tyle pomieszczeń brzmi jak marzenie dla młodych zakochanych. Chłopak jednak dobitnie zasugerował, że chciałby zająć pokój po byłej współlokatorce. Dlaczego?

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Swój warunek uargumentował potrzebą własnej przestrzeni w której mógłby samemu spać lub zamykać się na klucz.

- Dla mnie to brzmi nie do końca normalnie. Skoro jesteśmy razem i próbujemy stworzyć wspólny dom, to chyba nie tak to powinno wyglądać. Jakoś sobie nie wyobrażam, żeby moi rodzice mieli osobne pokoje. Jeszcze go tu nie ma, a ja już mam wątpliwości. Zastanawiam się, czego on tak naprawdę chce - czytamy na portalu Papilot przemyślenia Aldony. 

Dzisiaj grzeje: 1. Niósł trumnę zamordowanej, 6-letniej córki. Niezwykła rzecz zaczęła się nad nią dziać
2. Nie mieli szans na przeżycie, zmarli na miejscu. Tragedia na zachodzie Polski

Po tym jak zaproponowała chłopakowi pod jednym dachem, dziewczyna z pewnością marzyła, by dzielić się codziennością i jeszcze bardziej zbliżyć się do swojego ukochanego. W końcu wspólne mieszkanie albo zacieśnia relację, albo udowadnia, że nie ma ona dłuższej przyszłości. Czy Aldonę przerazi myśl, że jej chłopak nie do końca podziela jej pragnienie? A może uda im się wypracować kompromis? Tylko jaki miałby on być?  

Najlepsze newsy dnia:

  1. Najczęstsze objawy kobiecych nowotworów. Nie wolno ich lekceważyć
  2. Polscy kibice zaatakowani w trakcie turnieju charytatywnego dla chorej dziewczynki
  3. Wielki gwiazdor X-Factor jest pedofilem. Jego ofiarami byli mali chłopcy
  4. Bardzo długo zatajała prawdę o chorobie nowotworowej. Gwiazda "M jak miłość" w końcu zdobyła się na szczere wyznanie
  5. Będzie 500 plus dla nowej grupy społecznej! Ale tym razem nikt się nie cieszy, tysiące Polaków oburzonych

Źródło: Papilot

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News