Chłopak nie żył przez 20 minut. Kiedy się ocknął, powiedział, co zobaczył "po drugiej stronie"

Chłopak nie żył przez 20 minut. Kiedy się ocknął, powiedział, co zobaczył "po drugiej stronie" Źródło: youtube.com Chris Enloe

Chłopak nie żył przez 20 minut. Nagle się ocknął, a gdy doszedł do siebie opowiedział o tym, co zobaczył "po drugiej stronie". Jego wyznanie mrozi krew w żyłach.

Młody chłopak zawsze był zdrowym, pogodnym, lubiącym sport nastolatkiem. Niespodziewanie spadła na niego ogromna tragedia, która postawiła nad jego dalszym losem wielki znak zapytania. Lekarze wytrwale walczyli o jego życie, gdy nagle 17-latek stracił puls, zorientowali się, że właśnie odszedł na dobre. Po 20 minutach, gdy wszyscy byli przekonani o jego śmierci, on ocknął się, a wtedy powiedział coś, co odbiło się głośnym echem na całym świecie. 

Chłopak nie żył 20 minut. Opowiedział, co widział "po drugiej stronie" 

17-letni Zack Clements z Brownwood, którego wstrząsającą historię możemy poznać dzięki filmowi opublikowanemu w serwisie YouTube na kanale "Chris Enloe", doświadczył czegoś, co nie w sposób sobie nawet wyobrazić. Nastolatek zawsze był okazem zdrowia, szczególnie dzięki temu, że od najmłodszych lat uprawiał sport. Niespodziewanie, podczas zajęć wychowania fizycznego, stracił przytomność. Nikt nie wiedział, czym było to spowodowane, jednak nie to było najgorsze.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

U Zacka zatrzymała się akcja serca, dlatego jeszcze nim na miejsce przybyło pogotowie, podjęto się reanimacji. Ta niestety nie przynosiła rezultatów. Po wielu minutach próby uratowania chłopaka dla wszystkich jasne stało się, że właśnie wypełnia się najgorszy ze scenariuszy. Ratownicy medyczni właśnie mieli stwierdzić zgon, gdy 17-latek tak po prostu się ocknął. Mimo to trafił do szpitala, gdzie przez 3 dni przebywał w śpiączce. Kiedy się wybudził, lekarze nie zauważyli żadnych zmian w mózgu. 

Po tym wszystkim 17-latek był kimś zupełni innym. Szczerze wstrząsnęło nim wydarzenie, które cudem przeżył. To jednak jego wyznanie wydaje się w tym wszystkim najbardziej szokujące. Śmierć kliniczna, której doznał, trwała 20 minut. Jak przyznał sam Zack, w tym czasie, "po drugiej stronie" widział mężczyznę z długimi włosami, który wyglądał jak Jezus. 

Dzisiaj grzeje: 1. Majdan przekazał nagłą wiadomość o małym Heniu. Wielu fanów rozbitych

2. Kaczyński szalał za nią w młodości, zachwycał jej urodą. Dzisiaj są po przeciwnych stronach barykady

3. Ponad 200 osób wysłanych na kwarantannę. Nowe ognisko koronawirusa w Polsce

Tajemniczy mężczyzna położył mu dłoń na ramieniu, a wtedy chłopaka ogarnął błogi spokój. Po chwili zaczęły również dochodzić do niego słowa, że wszystko będzie dobrze. Zdaniem Zacka, brzmiały jak najprzyjemniejsza dla ucha melodia. Krótko później nastolatek wybudził się. Jego wyznanie wzbudziło sporo skrajnych emocji w opinii publicznej. Jedni są zdania, że chłopak próbuje tylko zwrócić na siebie uwagę, z kolei inni są przekonani, że ten doświadczył prawdziwego cudu. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Tragiczna wiadomość, Wielka Brytania w żałobie. Nie żyje b. piłkarz Manchesteru United, przeżył tragedię
  2. Teresa boi się chodzić do Biedronki. Ujawniła co się stało po zakupie popularnego produktu
  3. Koszmar, wiemy, którzy konkretnie emeryci mają stracić część pieniędzy. Wypłynęły szczegóły dotyczące tzw. czternastki
  4. Bardzo ważna wiadomość dla posiadaczy kart bankomatowych. Ogromna zmiana
  5. Zagrożenie jest bardzo duże, służby są w gotowości. Wizja jest druzgocąca
  6. Dołująca tragedia, 2-latka zabiła własną mamę. Umarła na jej oczach, ojciec był bezradny
  7. Dramatyczne nagranie z windy. Widać na nim, co babcia robi wnuczkowi, nie wiedziała, że jest nagrywana

Źródło: YouTube

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News