Podczas kłótni złapała za nóż i zaczęła zadawać ciosy. Gdy skończyła, wszędzie wokół była krew, zrobiła potem niespodziewaną rzecz

Podczas kłótni złapała za nóż i zaczęła zadawać ciosy. Gdy skończyła, wszędzie wokół była krew, zrobiła potem niespodziewaną rzecz Źródło: Pixabay / Free-Photos

Chłopak zginął na miejscu, nie miał szans przeżyć tylu ugodzeń nożem. Kobieta wpadła w szał i nie mogła przestać zadawać mu kolejnych ciosów. Kiedy skończyła, zrobiła przedziwną rzecz.

Chłopak był w związku z kobietą od trzech lat. Sąsiedzi nie raz słyszeli ich głośne kłótnie. Tym razem para sprzeczała się na balkonie. W pewnym momencie dziewczyna chwyciła nóż i zaczęła zadawać mężczyźnie ciosy bez opamiętania. Nie mogła przestać, jej partner nie miał szans na przeżycie.

Chłopak został dźgnięty nożem kilkadziesiąt razy

Clare McMahon i John Robinson byli parą od 3 lat, związek nie należał jednak do spokojnych. Pewnego dnia sprzeczka między partnerami zamieniła się w prawdziwą tragedię. Pokłócili się na balkonie w swoim mieszkaniu. Jak utrzymuje kobieta, to mężczyzna pierwszy ją zaatakował. Wtedy wyrwała mu nóż i zaczęła dźgać nim 37-latka na oślep. Nie mogła przestać, zadała mu kilkadziesiąt ciosów. Mężczyzna zmarł już po pierwszych trzech dźgnięciach, kobieta jednak wpadła w szał.

Co ciekawe, po wszystkim złapała za telefon i zadzwoniła nie na policję, a do swojego szefa. Para znała się od 15 lat, byli przyjaciółmi, a wcześniej również łączył ich związek. Mężczyzna zeznał, że tego dnia w pracy zachowywała się zupełnie zwyczajnie, śmiała się i żartowała jak zwykle. Kiedy odebrał telefon, usłyszał, że jest bardzo zdenerwowana.

- Myślę, że go zabiłam. Zadźgałam go na śmierć - miał usłyszeć w słuchawce szef kobiety.

Chłopak kobiety zmarł na miejscu zdarzenia

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Według mężczyzny, kiedy 35-latka trochę się uspokoiła, wyznała, że to John pierwszy ją zaatakował i wtedy wyrwała mu nóż. Powiedziała, że dźgnęła go, bo nie mogła się powstrzymać i że całe mieszkanie jest we krwi. Później sama zadzwoniła po służby ratunkowe i policję.

-  Dźgnęłam go, potrzebuje policji, potrzebuje wszystkiego, on też mnie zaatakował - miała powiedzieć funkcjonariuszowi.

Dzisiaj grzeje: 1. Nie żyje jedna z najpiękniejszych kobiet na świecie. Tuż przed śmiercią mogła zostać zgwałcona
2. Okazało się, że gwiazda hitowego show TVN była prostytutką. Ujawniono nawet jej cennik, zwala z nóg

Kobieta przyznała się do zabicia partnera, ale nie do umyślnego morderstwa. Twierdzi, że cierpi na pewną formę złożonego zespołu stresu pourazowego, z powodu przemocy obecnej w związku. Została aresztowana, a proces w tej sprawie wciąż trwa.

Najlepsze newsy dnia:

  1. 14-latka została zgwałcona i zaszła w ciążę. Ale najgorsze wyszło na jaw dopiero po urodzeniu dziecka
  2. Lekarze pilnie ostrzegają przed mandarynkami. Nie jedzcie ich dopóki nie zrobicie jednej ważnej rzeczy
  3. Na każdym zdjęciu oczko ich malutkiej córki dziwnie błyszczało. Zabrała ją do lekarza, a ten zrozumiał, że ma niewiele czasu
  4. Przed laty matka Kaczyńskich ujawniła własną tajemnicę. Powiedziała też, dlaczego Jarosław jest kawalerem
  5. Premier zapowiedział WALKĘ o polskich emerytów. Odniósł się NIE TYLKO do 13. i 14. emerytury

źródło: Metro

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News