Nie przypuszczała, że przy grobie niedawno zmarłego ojca zobaczy swojego klęczącego chłopaka. Jak usłyszała, co do niego mówi, popłakała się

Nie przypuszczała, że przy grobie niedawno zmarłego ojca zobaczy swojego klęczącego chłopaka. Jak usłyszała, co do niego mówi, popłakała się Źródło: youtube/ aCreativeTraveler

Chłopak zaskoczył swoją dziewczynę. Pozwolił jej patrzeć na swój wyczyn. Klęknął przy grobie taty swojej sympatii i wypowiedział kilka niespodziewanych słów, które na zawsze zmieniły jej życie. Kobieta wybuchnęła nieopanowanym płaczem.

Chłopak zafundował prawdziwie niespodziewane przeżycia swojej dziewczynie. Kobieta patrzyła, jak klękał przed grobem jej ojca. Nigdy nie zapomni słów, które padły w miejscu spoczynku jej taty. Dziewczyna zalała się łzami.

Chłopak ukrywał prawdę

Matthew od 5 lat spotykał się z Kristiną. Mieli świetny kontakt i bardzo się kochali. Pewnego dnia mężczyzna oznajmił jej, że planuje męski wyjazd z kolegami. Jego zamiary w żaden sposób nie przeszkadzały dziewczynie, która odwiozła ukochanego na lotnisko. Nie wiedziała, że jej chłopak ukradkiem wyruszył w samotną podróż w innym kierunku. Matthew nagrał materiał wideo ze swojego wyjazdu. 

Mężczyzna wybrał się do miejscowości, z której pochodziła jego sympatia. Jego odwiedziny w tamtych stronach nie były bezinteresowne. Chłopak udał się do wszystkich zamieszkałych tam bliskich dziewczyny. Na końcu pofatygował się nawet na grób jej ojca. Etapy swojej podróży zarejestrował kamerą, by ostatecznie pokazać je Kristinie.

Okazało się, że Matthew odwiedził wszystkich członków rodziny swojej dziewczyny po to, by poprosić ich o jej rękę. Po drodze zaprzyjaźnił się z każdym z nich. Romantyczny gest mężczyzny znalazł uznanie w oczach babci jego sympatii. Chłopak Kristiny wyszedł ze spotkania ze staruszką z oryginalnym trofeum - otrzymał pierścionek zaręczynowy, który do tej pory należał do seniorki rodu. Po przekonaniu do siebie żyjących krewnych Kristiny, przed Matthew stanęło trudniejsze zadanie: zdobycie aprobaty jej zmarłego taty.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Chłopak przed grobem taty

Matthew ruszył na spotkanie z ostatnim, bardzo ważnym członkiem rodziny Kristiny. Stanął przed grobem jej taty i z szacunkiem przemówił. Gdy kobieta zobaczyła nagranie z cmentarza, wybuchnęła głośnym, nieopanowanym płaczem. Nie potrafiła pohamować łez wzruszenia. Od razu przystała na propozycję małżeństwa.

Dzisiaj grzeje : 1. Katarzyna Dowbor w żałobie. Gwiazda opublikowała przejmujący wpis. Aż chce się płakać
2. Wszyscy pokochali ją za "Ranczo". Media obiegła informacja o nagłej śmierci

Chłopak oryginalnym gestem przekonał swoją dziewczynę, by razem poszli o krok dalej. Jego romantyczne zachowanie przeniosło związek pary na kolejny etap. Narzeczeni od razu rozpoczęli planowanie ślubu i wesela, na który oczywiście zaproszeni byli bliscy Kristiny. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Potrzebujesz gotówki? Istnieją dwa banalne sposoby, żeby szybko ją zdobyć
  2. Szykuje się góra pieniędzy dla emerytów od PiS. Nawet po 2,5 tys. zł dodatków
  3. Agnieszka Woźniak-Starak odejdzie z telewizji i przejmie firmę męża? ”Teraz dzieło jego życia będzie kontynuować jego żona”
  4. 2-latka błagała, by przestał. Dziecko poniosło straszne konsekwencje po brutalnym gwałcie, tylko dla ludzi o mocnych nerwach
  5. Sąsiedzi skarżyli, że jego pies nie daje im żyć, gdy nie ma go w domu. Właściciel zamontował kamerę, by przekonać się, co wyczynia zwierzak
  6. Najlepsze zapiekanki pod słońcem. Genialne i proste przepisy, które od razu pokochasz

źródło: webniusy

Następny artykuł