W telefonie chłopaka przeczytała SMS i jej świat się zawalił. Nagle w amoku zrobiła coś strasznego

W telefonie chłopaka przeczytała SMS i jej świat się zawalił. Nagle w amoku zrobiła coś strasznego Źródło: unsplash.com/Priscilla Du Preez

Chłopak od pewnego czasu otrzymywał SMS-y, których nie mogła zobaczyć jego obecna dziewczyna. Ukrywał to, jak tylko mógł, lecz pewnego dnia nastąpił przykry przełom. Prawda wyszła na jaw, a kobieta pod wpływem emocji zrobiła coś nieobliczalnego.

Chłopak przekonał się, że ukrywanie faktów nie zawsze popłaca. Nie odczuł tego na własnej skórze, lecz przez swoje zachowanie sprawił, że jego ukochana osoba została zraniona - w przenośni oraz dosłownie. Wszystko przez jedną, krótką wiadomość.

Okazało się, że chłopak grał na dwa fronty. Katie była zrozpaczona

18-letnia Katie Stubblefield w oczach innych była bardzo wrażliwą i piękną nastolatką. Od początku związku ze swoim chłopakiem towarzyszyły im empatia i zaangażowanie. Z czasem coś się jednak zmieniło - chociaż ona nadal była szaleńczo zakochana i dbała o związek, odczuła, że jej partner tego nie podziela. Stał się oschły, tajemniczy i coraz częściej czuła się samotna.

Kiedy akurat przebywała ze swoim chłopakiem, ten wyszedł gdzieś na chwilę, pozostawiając telefon komórkowy w pokoju. W tym samym momencie usłyszała dźwięk SMS-a. Kiedy spojrzała w ekran, nie chciało jej się wierzyć - pochodził od innej kobiety i w dodatku sugerował, że miłość między nimi kwitnie już od dłuższego czasu. W akcie rozpaczy pobiegła do pokoju swojego starszego brata. Wiedziała, gdzie trzyma broń, więc sięgnęła po nią, przeładowała i oddała strzał. 

Katie miała być kaleką. Dopiero później lekarze dali nikłą nadzieję na coś lepszego

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Nie wycelowała w swojego niewiernego partnera. Postanowiła się zabić, ponieważ wiadomość rozerwała jej serce. Skierowała lufę w głowę i strzeliła. Kula rozerwała czaszkę, oczy i kości policzkowe. Przez czaszkę było widać jej mózg. Nie umarła, chociaż była bardzo blisko śmierci. Kiedy trafiła do szpitala wraz z towarzyszącymi jej rodzicami, lekarze nie mieli dobrych wiadomości. Opiekunowie usłyszeli, że już nigdy nie będzie jeść, pić, mówić i może nie być z nią kontaktu.

Dzisiaj grzeje: 1. Dramat polskiej piosenkarki. Jej kochanek popełnił samobójstwo, znaleziono go w wannie z workiem foliowym na głowie
2. W zaproszeniu weselnym napisali, że nie chcą prezentów tylko pieniądze. Ale kwota, jaką kazali każdemu włożyć do koperty powaliła wszystkich gości

Kiedy Katie obudziła się po operacji, była zamroczona i nie mogła uwierzyć w to, co zrobiła, a potem w to, że żyje. Pomyślała o rodzinie i o krzywdzie, jaką im wyrządziła. Kolejne miesiące były decydujące, a rokowania poprawiały się z każdym tygodniem. Lekarze postanowili także wykonać jej przeszczep twarzy. Katie nie była pewna, czy chce to zrobić, ponieważ musiałaby otrzymać twarz kogoś zmarłego. W końcu zdecydowała się - nie chciała być ładna, chciała po prostu mieć twarz.

W 3 lata przeszła 22 operacje. Decydujący zabieg trwał 30 godzin i uczestniczyło w nim 11 specjalistów. Dzięki temu dziś wygląda nieporównywalnie lepiej, niż tuż po zagojeniu się pierwszych ran. 

Fot. youtube.com/BBC News/

Najlepsze newsy dnia:

  1. Lidl i klienci oszukani. Doszło do MASOWEGO ataku
  2. Polska aktorka wzięła ślub w tajemnicy! Piękność wyszła za 19 lat starszego milionera [ZDJĘCIA]
  3. Ziemniaki duszone z mięsem mielonym. Szybki i rewelacyjny przepis, który z miejsca pokochasz
  4. Zapłakana mama mówiła, że jej 4-miesięczne dziecko spadło w przepaść. Prawda okazała się dużo straszniejsza
  5. Ciasto na pierogi wg przepisu Magdy Gessler to niebo w gębie. Już zawsze będziecie z niego korzystać

Źródło: Topniusy

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News