18-latek i 14-latka pili w parku alkohol. Później poszli na cmentarz, zrobili tam obrzydliwą rzecz, która nie mieści się w głowie

18-latek i 14-latka pili w parku alkohol. Później poszli na cmentarz, zrobili tam obrzydliwą rzecz, która nie mieści się w głowie Źródło: Pixabay

Chłopak został zaaresztowany po tym, co zrobił z 14-letnią koleżanką na miejscowym cmentarzu. Wcześniej pili alkohol w pobliskim parku. Mieszkańcy nie kryją swojego oburzenia.

Chłopak pił alkohol w parku razem z grupą kolegów. Później udał się na miejscowy cmentarz w towarzystwie 14-latki. To, co razem tam zrobili, jest bulwersujące. 18-latek został zatrzymany i trafił do aresztu na 3 miesiące.

Chłopak pił w parku alkohol, później poszedł na cmentarz

W Sędziowie Małopolskim na Podkarpaciu, tuż przed dniem Wszystkich Świętych, grupa młodych ludzi spożywała alkohol w parku. Kiedy impreza chyliła się ku końcowi, ekipa zaczęła rozchodzić się w swoich kierunkach. Podchmielony 18-latek postanowił nie wracać jeszcze do domu. Udał się na cmentarz w towarzystwie 14-letniej koleżanki. Tam nastolatek zaczął dewastować groby. Po chwili obserwacji dołączyła do niego młodsza koleżanka. Oboje wpadli w szał demolowania, wyrywali i łamali krzyże, rozbijali znicze, deptali kwiaty i niszczyli pomniki. Działali w amoku i bez opamiętania, rozwalali wszystko, co stanęło im na drodze.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Chłopak został aresztowany. Postawiono mu zarzuty znieważania miejsca spoczynku oraz sprzedaży środków odurzających

Rodziny, które przyszły odwiedzić 1 listopada groby swoich bliskich, były załamane, kiedy dotarły na cmentarz. Zastały go w kompletnej ruinie, miejsce wiecznego spoczynku przypominało pobojowisko. Groby ich najbliższych zostały zupełnie zdemolowane. Skala zniszczeń dokonanych przez nastolatków była ogromna. Sprawą zajęła się lokalna policja, która po szybkim śledztwie ustaliła bieg wydarzeń.

Dzisiaj grzeje: 1. Małżeństwo brało razem prysznic, gdy nagle żona zauważyła pewien szczegół. Od razu zażądała rozwodu
2. Seniorzy martwią się o swoje emerytury. Nadchodząca waloryzacja jest zagrożona, powód może rozwścieczyć wielu

18-latek został zatrzymany i aresztowany na 3 miesiące. Chłopak usłyszał zarzuty dotyczące znieważenia miejsca spoczynku zmarłych oraz sprzedaży środków odurzających, które zostały przy nim znalezione przez funkcjonariuszy policji. Przyznał się do winy, a jego sprawę rozpatrzy teraz sąd rodzinny.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Seniorzy mogą POŻEGNAĆ SIĘ z dodatkowymi pieniędzmi z waloryzacji emerytur. Wygrało 500 plus
  2. Nagłaśniamy: antysemicki i antyromski żart w polskiej gazecie
  3. Matka trójki dzieci rzuciła pracę, a ich ojciec pracuje za granicą. Cofnięto im 500 plus, powód odbiera mowę
  4. Magda Gessler była w miejscowości Krzysztofa Jackowskiego, usłyszała i zobaczyła fatalne rzeczy. "Sekta diabelska"
  5. Diana chciała tylko podciąć końcówki. Gdy zobaczyła, co z jej włosami zrobiła fryzjerka, zamarła

źródło: Fakt 24

Następny artykuł