Chłopak zrobił jej krzywdę
Instagram/maycineeley
- 14 Listopada 2019

Chciała zachować dziewictwo aż do ślubu. Ale jej chłopak nie wytrzymał i wyrządził jej niewyobrażalną krzywdę

Chłopak nie wiedział, na co się pisze i przez to zrobił jej ogromną krzywdę. Dziewczyna stwierdziła, że z utratą dziewictwa chce poczekać do ślubu. To rzadkie posunięcie w dzisiejszych czasach, ale religijne wychowanie zbudowało w niej pewne przekonania, których chciała się trzymać.

Chłopak Mayci wydawał się mężczyzna idealnym. Poznali się podczas imprezy sylwestrowej i po czterech miesiącach wprowadzili do wspólnego mieszkania. Mayci była w nim bardzo zakochana, dlatego też chciała, żeby jej pierwszy raz z nim był naprawdę wyjątkowy. On jednak nie rozumiał jej podejścia i był przekonany, że dziewczyna musi coś przed nim ukrywać.

włosy celebrytkaDo niedawna włosy wypadały jej garściami. Dzisiaj ma najpiękniejszą fryzurę na świecie, zdradziła swój sekretCzytaj dalej

Chłopak zaczął zachowywać się w niepokojący sposób

Mayci opowiedziała swoją historię na blogu "dla przestrogi". Chciała pokazać innym, że niezależnie od tego, jak wspaniały wydaje się wybranek, historia pary może potoczyć się bardzo różnie.

- Szybko zaczął być strasznie podejrzliwy. Próbował przeglądać mojego Snapchata i czytać prywatne wiadomości. Chciał też koniecznie zaciągnąć mnie do łóżka, chociaż znał moje poglądy. (...) Namawiał też do picia alkoholu, bo myślał, że wtedy zmięknę - napisała w poście na blogu Mayci.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Ślub w ręcznie robionej sukniPrzez 1000 godzin robiła swoją suknię ślubną na drutach. Efekt końcowy odebrał wszystkim gościom mowęCzytaj dalej

Chociaż te zachowania budziły w niej wiele wątpliwości, dziewczyna nie chciała zrywać z ukochanym mężczyzną. Myślała, że wraz ze zbliżaniem się terminu ślubu jej wybranek przekona się o tym, że jej decyzja nie jest taka zła.

Dopuścił się niewybaczalnego czynu

Chłopak w pewnym momencie stracił cierpliwość do Mayci. Zamiast jednak na poważnie z nią o tym porozmawiać i być może podjąć decyzję o rozstaniu ze względu na własne potrzeby i różnice w poglądach, dopuścił się czegoś, co świadczy o tym, że jego miłość wcale nie była tak bezwarunkowa, jak początkowo deklarował.

Dzisiaj grzeje:

1. Uwielbiany aktor "M jak Miłość" zmarł na raka trzustki. Wiadomość o jego śmierci zszokowała fanów
2. Przerażający widok. Ludzie aż przystawali, widząc, jak teraz wygląda "Walduś z Kiepskich"

- Zmusił mnie do wypicia drinka. Wystarczył jeden, żebym straciła świadomość, bo coś do niego dodał. Nie panowałam nad swoim ciałem i przelewałam mu się przez ręce. Pamiętam niewiele. Głównie mój krzyk: nie chcę, nie chcę! Nie potrafiłam otworzyć oczu. Wreszcie on się na mnie położył - napisała Mayci.

Rano mężczyzna potwierdził, że uprawiali seks. Zamiast wyrazić skruchę za swoje okropne zachowanie, był na nią zdenerwowany, że niczego nie pamiętała. To wtedy Mayci postanowiła, że ta toksyczna relacja musi się zakończyć. Na szczęście znalazła mężczyznę zdolnego uszanować jej poglądy i teraz tworzą szczęśliwą rodzinę, ale te straszne chwile z pewnością pozostaną z nią na zawsze.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Popularna odzieżówka do zamknięcia za 2 dni. Wielka PROMOCJA: 5 rzeczy zgarniesz za 25 złotych
  2. 13. emerytury nie zostaną wypłacone? Przykre doniesienia
  3. Najbardziej soczyste i najzdrowsze kotlety mielone na świecie. Z piekarnika, rewolucyjny przepis
  4. Odkrył tajemne drzwi w piwnicy. Jego ciało zaczęło drżeć na widok sceny jak z horroru, od razu złapał za kamerę
  5. Chińskie znaki zodiaku deklasują tradycyjne. Ujawniają całą prawdę o przyszłości każdego

Pies ma ogon na czole.Pies urodził się z ogonem na czole. Jego zdjęcia są powalająceCzytaj dalej

źródło: Super Express

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News