Chłopak został skatowany po kłótni z byłą dziewczyną
vk.ru
Monika Majko - 13 Maja 2020

17-latek pokłócił się z byłą dziewczyną. Dzień później znaleziono go w krytycznym stanie, tylko dla ludzi o mocnych nerwach

Chłopak spotykał się z Angeliką kilka miesięcy, jednak ich związek zakończył się, a para postanowiła zostać przyjaciółmi. 4 maja 2020 roku doszło pomiędzy nastolatkami do kłótni, po której 17-latka znaleziono w stanie krytycznym. Brutalna zemsta niemal kosztowała go życie.

Chłopak nie przypuszczał, że zwykła kłótnia zakończy się dla niego tak dramatycznie. 17-latek spotykał się z Angeliką przez kilka miesięcy, jednak ich związek nie przetrwał próby czasu. Para została przyjaciółmi, jednak 4 maja 2020 roku doszło pomiędzy nimi do sprzeczki, którą nastolatek niemal przepłacił życiem.

Chłopak został znaleziony w stanie krytycznym przez sąsiada. Okazało się, że padł ofiarą brutalnej zemsty

Dwoje nastolatków z ukraińskiej wioski Rohan spotykało się przez kilka miesięcy, jednak ich związek nie przetrwał próby czasu. Angelika i Wieczesław postanowili, że zakończą relację, ale wciąż pozostaną przyjaciółmi. Jak przekazał lokalny serwis 057.ua, 4 maja doszło pomiędzy młodymi ludźmi do sprzeczki, w wyniku której przyjaciółka Angeliki uderzyła jej byłego chłopaka w twarz. 17-latek oddał dziewczynie, wymierzając jej cios w pośladek. Nie spodziewał się, że za sprzeczkę z byłą partnerką przyjdzie mu zapłacić tak wysoką cenę.

Marta Manowska pogrążona w żałobieMarta Manowska pogrążona w żałobie. Przekazała wyjątkowo smutne informacje o śmierci dzieckaCzytaj dalej

Dzień po kłótni Wiaczesław Tunguskow został odnaleziony w stanie krytycznym na przystanku autobusowym. Chłopaka zauważył sąsiad, który natychmiast poinformował matkę nastolatka. Zaniepokojona kobieta poszukiwała syna już od poprzedniego dnia. 17-latek trafił do szpitala z licznymi obrażeniami zewnętrznymi oraz wewnętrznymi.

Chłopak został skatowany przez nowego partnera byłej dziewczyny i ojca jej przyjaciółki

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Nastolatek wszedł za nauczycielką do szkolnej toalety14-latek wszedł za nauczycielką do szkolnej toalety. Nie mieści się w głowie, co stało się potem, rodziny są załamaneCzytaj dalej

Na jaw wyszło, że tuż po kłótni z Angeliką, Wieczesław zaczął otrzymywać pogróżki od jej nowego chłopaka, 32-letniego Dimitrija a także 38-letniego ojca jej przyjaciółki, którym dziewczyny pożaliły się po sprzeczce z nim. Mężczyźni porwali chłopaka i poddali okropnym torturom. Nastolatek został dotkliwie pobity i pocięty nożem. Oprawcy poili go alkoholem, którym również polewali jego rany. Sprawcy wyrywali mu paznokcie, a nawet zgwałcili trzonkiem od łopaty. Wypuścili go na wolność po tym, jak obiecał, że nikomu o tym nie powie.

Dzisiaj grzeje:

1. Rząd przedłużył zakaz o kolejne 30 dni. Duże ograniczenia aż do 12 czerwca
2. Na pogrzebie męża dowiedziała się, że jest w ciąży. Prawdziwe zaskoczenie przeżyła jednak kilka miesięcy później

Sprawą skatowanego nastolatka zajmuje się lokalna policja, oprawcy chłopaka zostali zatrzymani. Jak przekazał portal 057.ua, matka Wieczesława wyznała, że: "powiedziano jej, że jeden ukrywa się u jednej z dziewcząt, a drugi nawet się nie chował". Niedawno opisywaliśmy historię innego mężczyzny, którego życie zamieniło się w piekło po rozstaniu z partnerką.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Najważniejsze objawy cukrzycy. Nigdy ich nie lekceważcie
  2. Znany polski dziennikarz sportowy dotkliwie pobity. Przerażające sceny w hotelowej toalecie
  3. Ministerstwo Zdrowia przekazało pilną wiadomość dla Polaków. Ważna informacja
  4. Dramatyczna sytuacja w jednym województwie. Fatalne dane MZ nie pozostawiają złudzeń
  5. Pieniądze jednak nie dla wszystkich. Ministerstwo podjęło decyzję, wiadomo kto konkretnie dostanie 1000 złotych
  6. Tysiące Polaków źle gotują jajka. Narażają na niebezpieczeństwo siebie i rodziny

DodaFani martwią się o Dodę. Chodzi o jej zdrowie, pokazała niepokojące zdjęcieCzytaj dalej

Źródło: o2

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News