Do 18-letniego Marcela C. dotarło, że zabił rodziców i braciszka. Wstrząsające wydarzenia w areszcie

Do 18-letniego Marcela C. dotarło, że zabił rodziców i braciszka. Wstrząsające wydarzenia w areszcie Źródło: Super Express / Tomasz Golla

Chłopak, który w nocy z niedzieli na poniedziałek miał dopuścić się morderstwa na rodzicach i młodszym bracie, przebywa w areszcie w całkowitym odosobnieniu. Wygląda na to, że do 18-latka dotarło to, co zrobił. W związku z tą ogromną tragedią dziadek Marcela C. postanowił zabrać głos.

Chłopak, który siekierą zabił swoich rodziców i 7-letniego brata, przebywa w areszcie. 18-letni Marcel C. po kilku dniach zaczął zdawać sobie sprawę z czynu, jakiego się dopuścił. Prawdopodobnie chce popełnić samobójstwo. W związku z tym jest pilnie strzeżony, żeby nie zdołał targnąć się na własne życie. 

Chłopak złożył prokuraturze obszerne wyjaśnienia

Tragedia, jaka na początku tego tygodnia rozegrała się w Ząbkowicach Śląskich, wstrząsnęła całą Polską. 18-letni chłopiec Marcel C. zarąbał w nocy siekierą swoich śpiących rodziców Katarzynę i Tomasza oraz 7-letniego braciszka Kacpra. Po dokonaniu potrójnego morderstwa nastolatek sam zgłosił policji, że ktoś włamał się do jego rodzinnego domu, a on uciekł na dach przed bandytami. Jednak w toku śledztwa szybko przyznał się do winy. Złożył także obszerne wyjaśnienia, których do tej pory nie ujawniono mediom. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Jak informuje "Super Express", chłopiec najprawdopodobniej chce popełnić samobójstwo. W związku z tym policja zarówno skuła mu ręce, jak i nogi. 18-letni Marcel ma także na głowie specjalny kask ochronny, który zakłada się wyjątkowo groźnym przestępcom oraz takim, którzy chcą zrobić sobie krzywdę. Nastolatek jest także trzymany w areszcie w zupełnej izolacji. 

Dziadek Marcela C. zabrał głos

Józef C., czyli dziadek chłopca i zarazem ojciec zamordowanego Tomasza C., nie ma pojęcia co pchnęło wnuka do tak bestialskiego czynu. Jak zdradza pan Józef, termin pogrzebu nie został jeszcze ustalony. Zwłoki zostaną skremowane, a cała trójka zamordowanych spocznie w jednym grobowcu. 

Dzisiaj grzeje: 1. Nie żyje uwielbiany aktor. Widzowie go kochali, zmarł po nagłej chorobie
2. Ukryta kamera nagrała co tata robi z 4-letnią córką w jej pokoju. Gdy mama zobaczyła nagranie, natychmiast musiała zareagować

 - Tomek mówił, że zastanawia się, jaki pomnik postawić sobie na grobie. Pytał, czy nie chciałbym, żebyśmy wszyscy byli pochowani razem. Odparłem wtedy ze śmiechem, że nie planuję umrzeć w najbliższym czasie. Dodałem, że syn jest za młody, żeby zastanawiać się nad wyglądem własnego grobu. Teraz ta rozmowa daje mi bardzo dużo do myślenia… - powiedział pan Józef. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Z ostatniej chwili: b. polski premier wygrał z rakiem! Będzie żył
  2. Spłać długi do końca grudnia, inaczej będziesz mieć poważne problemy. ZUS pomoże je z ciebie ściągnąć
  3. Papież zmarł podczas stosunku z mężatką. Porażające szczegóły nieznanej szerzej historii
  4. Nic na wskazywało na najgorszy obrót spraw. Zmarł nagle w szpitalu, po wyjściu rodziny
  5. Wszedł do łazienki i prawie dostał zawału. W pralce zamknięte było jego dziecko, natychmiast rzucił się na ratunek

Źródło: Super Express

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News