Chłopak wybudził się ze śpiączki po 12 latach
Pixabay/Engin_Akyurt
Agata Karczewska - 12 Października 2019

Chłopak zapadł w śpiączkę. Obudził się po 12 latach i ujawnił prawdę, która wstrząsnęła jego bliskimi

Chłopak zapadł w śpiączkę i przez długi czas nie był w stanie kontaktować się ze swoim otoczeniem. Gdy udało mu się wreszcie obudzić, a wydarzyło się to po 12 latach, wyjawił prawdę na temat swojego stanu zdrowia. Jego bliscy byli wstrząśnięci.

Chłopak zapadł w śpiączkę i trwał w niej przez 12 lat. Gdy wreszcie udało mu się wybudzić i był w stanie skomunikować się ze światem, wyjawił wstrząsającą prawdę na ten temat. Jego słowa całkowicie zaskoczyły bliskich. 

Chłopak niespodziewanie poczuł się gorzej

Chłopak w pewnym momencie z nieznanych nikomu przyczyn zaczął czuć się coraz gorzej. Wcześniej nie przejawiał żadnych problemów zdrowotnych, więc wszyscy byli zszokowani faktem, że 12-latek powoli zaczyna mieć coraz większe trudności z normalnym funkcjonowaniem.

Pies był zmuszany przez nią do stosunkuKobieta zmuszała do stosunków płciowych psa. Są nagrania i zdjęciaCzytaj dalej

Najpierw stracił możliwość poruszania się, a później przestał reagować na jakiekolwiek bodźce. Rodzina Martina Pistoriusa była przerażona tym, co dzieje się z chłopcem. Gdy po 12 latach udało mu się wybudzić ze śpiączki, wyznał wszystkim prawdę dotyczącą swojego stanu. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

PsyPod śmietnikiem stała miska przykryta drewnianą płytą. Kiedy ją odsłonili, ich oczom ukazał się przerażający widokCzytaj dalej

Wstrząsająca prawda 

Lekarze pozostawali bezradni wobec stanu chłopca. Podejrzewali u niego kryptokokowe zapalenie opon mózgowo-rdzeniowych, które powoduje infekcję wyściółki mózgu i rdzenia kręgowego. Martin całkowicie stracił możliwość kontaktowania się ze swoim otoczeniem. Rodzice odwieźli go do szpitala i przygotowali się na to, że ich syn, który znalazł się w stanie wegetatywnym, powoli od nich odchodzi. 

Po 12 latach okazało się, że prawda wyglądała inaczej. Mimo że chłopak nie był w stanie komunikować się z otoczeniem, jego umysł funkcjonował normalnie. Martin wyznał im, że czuł się uwięziony w niesprawnym ciele, które jest niezdolne do współpracy. W którymś momencie wymyślił jednak sposób, żeby ćwiczyć swój umysł i pokazać lekarzom, że jednak nie jest martwy. 

Dzisiaj grzeje: 1. Nie żyje legendarny sportowiec. Miał tylko 52 lata
2. Wielka miłość Foremniak nie żyje. Wspomnienia gwiazdy wróciły przez syna Darii Trafankowskiej, którą też zabrała nagła śmierć

Nauczył się rozpoznawać porę dnia dzięki obserwowaniu cienia rzucanego przez słońce w szpitalnej sali. Terapeutka Virna Van Der Walt z ośrodka opieki zauważyła aktywność mózgu chorego i niezwłocznie poinformowała o tym rodzinę. Gdy stwierdzono, że Martin jest świadomy, rozpoczęto specjalną terapię, która powoli zaczęła przywracać mu poszczególne funkcje życiowe. Gdy rodzina po 12 latach zrozumiała, że chłopak przez ten cały czas słyszał, co do niego mówią, była wstrząśnięta. Martinowi udało się wrócić do swoich bliskich i odzyskać sprawność. 

Najlepsze newsy dnia: 

  1. Wyniki wyborów. PKW podało najnowsze dane. Różnice są OGROMNE
  2. Córka obawiała się, że ktoś znęca się nad jej matką. Zainstalowała ukrytą kamerę i przeżyła szok
  3. Wiele razy gwałcił córkę, ma z nią 6 dzieci. "Najbardziej odrażająca zbrodnia, z jaką miałem do czynienia”
  4. Kościół czeka wielka rewolucja? Chodzi o zniesienie celibatu, papież Franciszek zadecyduje
  5. Była kochanka księcia Karola wyjawiła mało znane sekrety. Wiadomo, w jaki sposób ukrywała się przed księżną Dianą

Mężczyzna94-letni mężczyzna wybudował basen w swoim ogródku. Powód, dla którego to zrobił wzrusza do łezCzytaj dalej

Źródło: Lolmania 

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News