Horror w mazowieckim. Chłopak włożył dwa yorki do pralki i ją włączył, przedtem przeszły niewyobrażalne katusze

Horror w mazowieckim. Chłopak włożył dwa yorki do pralki i ją włączył, przedtem przeszły niewyobrażalne katusze Źródło: Unsplash/Egor Lyfar

Chłopak z Otwocka dopuścił się przerażającego czynu. Młody mężczyzna wepchnął do pralki dwa yorki, po czym włączył maszynę, patrząc na cierpienie i męki zwierzaków. Zwierzęta niestety tego nie przeżyły, a mieszkaniec miejscowości może najbliższe lata spędzić w więzieniu.

Chłopak mieszkający w Otwocku wpadł na niewyobrażalnie okrutny pomysł. Schwytał dwa psy, wrzucił do pralki i z wielką rozkoszą patrzył, jak warczą i nie mogą wydostać się z włączonej maszyny. Po wielogodzinnym praniu zwierzaki niestety nie przeżyły, a ich mordercą zajęła się prokuratura, która sama nie mogła uwierzyć w bezmiar zbrodni.

Chłopak z zimną krwią zabił zwierzęta. Wstrząsające wiadomości z Otwocka

O tym, jak wyglądała zbrodnia, której dopuścił się młody mężczyzna, poinformowała warszawska prokuratura. Słowa śledczych mogą wywoływać ciarki na ciele i nic dziwnego - mało kto jest sobie w stanie wyobrazić, że można się dopuścić tak podłego zachowania względem zwierzątek.

- Mieszkaniec Otwocka wepchnął dwa psy do pralki i włączył ją. Psy zdechły. W dniu 03 grudnia 2019r. mieszkaniec Otwocka umieścił w pralce dwa psy rasy Yorkhire Terrier, a następnie ją uruchomił. Na skutek działania sprawcy yorku zdechły. Prokuratura zleciła przeprowadzenie sekcji zwłok zwierząt - poinformował Marcin Saduś z Prokuratury Warszawa Praga.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Psy nie należały do sprawcy

W ciągu postępowania okazało się, że zabite zwierzaki nie należały do młodego mężczyzny, a były własnością kogoś innego. Jak na razie nie wiadomo, czy morderca zwierząt uprowadził zwierzaki, czy należały one do osoby z jego najbliższego otoczenia. Morderca przyznał się do zarzucanej zbrodni i odpowie za nią przed wymiarem sprawiedliwości.

Dzisiaj grzeje: 1. Syn brutalnie gwałcił matkę. Zgotował jej piekło, nie czuje się winny
2. Nie żyje gwiazdor "M jak miłość", "Klanu", "Barw Szczęścia" i wielu innych. Druzgocące doniesienia

- Nie był właścicielem psów. Podejrzany nie był w przeszłości karany, jednak leczył się psychiatrycznie. Za czyn zarzucany podejrzanemu grozi kara pozbawienia wolności od 3 miesięcy do lat 5 - mówi przedstawiciel prokuratury Warszawa Praga.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Janusz Dzięcioł długo nie cieszył się nagrodą z Big Brothera. Wydał je na trzy rzeczy
  2. Emerytura przed 60. rokiem życia. Pomysł czeka tylko na realizację
  3. Krzysztof Ibisz w żałobie. Życiowa tragedia sprzed roku nie daje o sobie zapomnieć
  4. Mężczyzna zapalił światło po udanym stosunku. Zobaczył przerażającą rzecz, od razu zaczął krzyczeć
  5. Przywiązał żonę do drzewa w lesie. Siekierą zrobił jej rzeczy dużo straszniejsze od śmierci, powód odbiera mowę

Źródło: Super Express

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News