Mateusz marzył o wyjedzie od wielu lat. Kiedy dotarł do "raju", wydarzyło się najgorsze

Mateusz marzył o wyjedzie od wielu lat. Kiedy dotarł do "raju", wydarzyło się najgorsze Źródło: Facebook / Phuket Hotnews

Chłopak z Polski wyruszył w wymarzona podróż, to miał być najlepszy wyjazd w jego życiu. Na miejscu doszło jednak do strasznej tragedii, trwają poszukiwania zaginionego 27-latka.

Chłopak wyruszył w podróż swojego życia. W czasie wyjazdu doszło jednak do strasznej tragedii. Służby bezpieczeństwa intensywnie poszukują zaginionego 27-latka. Jego znajomi nie wierzą w to, co się stało. Mieli zaplanowaną wspaniałą wycieczkę, teraz zmieniła się w horror.

Chłopak zaginął, poszukują go służby

27-letni Mateusz pojechał w wymarzoną podróż do Tajlandii. W sobotę wspólnie ze znajomymi wynajęli cztery kajaki i wypłynęli na morze. Chłopak wsiadł do łódki z 23-letnią Tajką, Veerakan i popłynęli w kierunku wysepki niedaleko plaży Yanui na wyspie Phuket. Po dwóch godzinach do brzegu wróciły jednak tylko trzy kajaki, Mateusz i Veerakan zaginęli na wodzie. Właściciel wypożyczalni sprzętu wodnego od razu powiadomił odpowiednie służby, który natychmiast rozpoczęły poszukiwania zaginionej pary.

Znajomi ostatni raz rozmawiali z chłopakiem przez telefon w sobotę wieczorem

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Z ustaleń wynika, że Polak i Tajka zostali zepchnięci na otwarte może niedaleko brzegu wyspy. Według relacji znajomych chłopaka, Polak zadzwonił do nich z telefonu komórkowego tuż przed zniknięciem i poinformował, że zniósł ich silny wiatr oraz wysokie fale i przez to nie są w stanie wrócić samodzielnie do brzegu. Powiedział również, że już raz ich kajak wywrócił się do góry nogami. Po tej rozmowie stracili kontakt.

Dzisiaj grzeje: 1. Syn brutalnie gwałcił matkę. Zgotował jej piekło, nie czuje się winny
2. Nie żyje gwiazdor "M jak miłość", "Klanu", "Barw Szczęścia" i wielu innych. Druzgocące doniesienia

Poszukiwania rozpoczęto w sobotę wieczorem. Na miejscu pracowało pięć statków i śmigłowiec, służby przeszukiwały zarówno wodę jak i ląd. Do tej pory nie znaleziono jednak żadnych śladów zaginionej pary.

- Akcja poszukiwawcza obywatela polskiego zaginionego na Phuket nadal trwa. Ambasada RP w Bangkoku pozostaje w tej sprawie w kontakcie z władzami lokalnymi, konsulem honorowym oraz rodziną zaginionego - poinformowało Ministerstwo Spraw Zagranicznych.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Janusz Dzięcioł długo nie cieszył się nagrodą z Big Brothera. Wydał je na trzy rzeczy
  2. Olga Tokarczuk ujawniła już, na co wyda pieniądze, które otrzyma za Nobla
  3. Drożdżowe pierogi z oszałamiającym farszem meksykańskim są prawdziwym hitem. Rodzina codziennie będzie o nie prosić
  4. Niezwykła sałatka świąteczna ze śledziem zniknie z talerzy w kilka sekund. Prosta i pyszna, zawsze będziesz ją robić na ważne okazje
  5. Znaleziono mężczyznę odpowiedzialnego za tragedię w Ostrawie. Nigdy nie odpowie za swoją zbrodnię

źródło: Fakt 24

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News