Zostawili swojego psa młodemu chłopakowi. Nie mogli przewidzieć, że aż tak się nim zaopiekuje

Zostawili swojego psa młodemu chłopakowi. Nie mogli przewidzieć, że aż tak się nim zaopiekuje Źródło: youtube.com/James Liakos

Chłopak miał zostać opiekunem bardzo energicznego i przywiązanego do rodziny psa. Właściciele bardzo wnikliwie przeprowadzali "casting" - chcieli, by ich pupil czuł się bezpiecznie, a jednocześnie bardzo swobodnie. Tego, co się stało, nie przewidzieli.

Chłopak od razu złapał kontakt z psem. Był to dobry znak dla prawowitych właścicieli Skylera. Powierzyli mu klucze do domu i dali kilka dobrych rad. Po powrocie czekało ich prawdziwe zaskoczenie.

Chłopak był jednym z kilku kandydatów na opiekuna psa

Rodzina już od dawna miała w planach dłuższy wyjazd. Wzięcie ze sobą ukochanego psa byłoby ogromnym problemem logistycznym, dlatego postanowili, że zwierzę powinno zostać w dobrze sobie znanych czterech kątach. Skupili się jedynie na znalezieniu odpowiedniego opiekuna dla Skyler - czworonożnego członka rodziny.

Jednym z kandydatów był James Liakos - chłopak miał ogromne doświadczenie poparte szkoleniami i opiniami od poprzednich rodzin. Po rozmowach oraz krótkim spotkaniu z psem nie mieli już wątpliwości, i chcieli, by Skylar został pod jego opieką. Nie spodziewali się jednak aż takiej "akcji" i tak wspaniałych efektów. Na pewno jeszcze kiedyś skorzystają z pomocy Jamesa, ponieważ zrobił coś niesamowitego.

Rodzina otrzymała od Jamesa wspaniałą pamiątkę, a internauci powód do śmiechu

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

James tak niesamowicie zżył się z psem, a Skylar tak mocno mu zaufał, że w niecałą godzinę stali się niezastąpionymi kompanami. Chłopak przez cały czas wysyłał zdjęcia właścicielom psa by wiedzieli, że wszystko jest w porządku, a po ich powrocie czekała na nich niespodzianka - James nagrał specjalny film ze Skylar w roli głównej.

Dzisiaj grzeje: 1. Odkryła, że mąż ją zdradza. Wysłała mu wiadomość ze zdjęciem, przez którą od razu pożałował skoku w bok
2. Po seksie z mężem w ciężkim stanie wylądowała w szpitalu. Lekarzom opadły szczęki, gdy zobaczyli co się stało

Widać w nim jak pies zareagował na obecność Jamesa w domu. Zaczął się cieszyć na jego widok, wskakiwać na ręce i lizać po twarzy. W dalszej części filmu można zobaczyć ich aktywności - bieganie po ogródku, łapanie frisbee, a potem odpoczywanie. Chłopak nagrał też kilka ujęć ze wspólnych spacerów oraz z domu, na których uchwycił czułe gesty psa. We wspaniały sposób utrwalił ich "miłość", momenty i dzikie zabawy. Na końcu filmu umieścił przezabawne wpadki, których podczas kręcenia były dziesiątki. Wideo, po którym można popłakać się ze śmiechu można obejrzeć poniżej:

Najlepsze newsy dnia:

  1. Drastyczna podwyżka podatku OPUSTOSZY PORTFELE setek tysięcy Polaków. Ceny wzrosną nawet o 150 proc.
  2. Dziewczyna chciała zrobić zdjęcia dla chłopaka. Aparat uchwyci PRZERAŻAJĄCĄ postać za jej plecami
  3. 63-latka zgwałciła nastolatka. Znaleziono zwłoki jej męża, dalsze ustalenia są straszne
  4. Na pierwszej randce wylądowali w łóżku. Puściły mu wszelkie granice, a to co z nią zrobił sprawia, że włosy stają dęba
  5. Jej córeczka nigdy nie jadła chleba, cukru czy masła. Przez dziwaczną dietę jest najzdrowszym dzieckiem świata

Źródło: YouTube

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News