Chłopak zaprosił ją do fotobudki. Ale w najśmielszych snach nie mogła przewidzieć, co w niej wyciągnie ze spodni

Chłopak zaprosił ją do fotobudki. Ale w najśmielszych snach nie mogła przewidzieć, co w niej wyciągnie ze spodni Źródło: YouTube/kevin moran

Chłopak wpadł na pewien pomysł, który musiał zrealizować. Zawsze chciał zabrać swoją dziewczynę do fotobudki. To intymne miejsce, w którym wiele może się zdarzyć, a on pragnął być z nią bardzo blisko. Chociaż dobrze go znała nie mogła przewidzieć, co wyciągnie ze spodni.

Chłopak tej dziewczyny sprawił jej niezłą niespodziankę. Kevin Moran zabrał swoją ukochaną, Molly, na romantyczne popołudnie w fotobudce. To miły relikt przeszłości, który wielu kojarzy się z młodością. Mężczyzna postanowił, że dobrze wykorzysta intymną atmosferę ciasnego wnętrza. Molly nie wiedziała, jak się zachować, gdy usiadł obok niej i sięgnął do kieszeni spodni.

Chłopak zaczął grzebać w kieszeni w fotobudce

Z jednej strony dziewczyna nie chciała odtrącić Kevina, bo bardzo jej na nim zależało, ale z drugiej strony nie była pewna, czy jest gotowa na zabawy w miejscu - bądź co bądź - publicznym. Już miała szykować delikatną odmowę, która nie uraziłaby ego jej partnera, gdy ten wyciągnął z kieszeni futerał o niewielkim, kwadratowym kształcie. Molly zaniemówiła.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Chwilę później dziewczyna płakała ze szczęścia, a jej wzruszenie mogli usłyszeć wszyscy dookoła. Jak się okazało, Kevin już od jakiegoś czasu planował oświadczyć się Molly, ale nie wiedział, jak przy dość nikłym budżecie uczynić ten dzień wyjątkowym - takim, żeby zapamiętała go na zawsze. 

Skontaktował się z właścicielami fotobudki

Chłopak uprzednio skontaktował się z firmą zarządzającą fotobudką. Zależało mu na tym, aby wszystko było idealnie i aby fotobudkę mieli tylko dla siebie. Poprosił ich też o to, aby możliwe było nagranie całej sekwencji, która rozegra się w jej wnętrzu. Chciał zapewnić Molly pamiątkę na długie lata.

Ostatnio do internetu trafił film z tego wzruszającego wydarzenia. Zarówno dziewczyna jak i przyszła rodzina Kevina będą zawsze mogli obejrzeć tą wyjątkową chwilę w ich życiu. Jest uwieczniona nie tylko na zdjęciach, ale i na filmie, który zapewnili parze właściciele fotobudki.

Dzisiaj grzeje: 1. Odkryła, że mąż ją zdradza. Wysłała mu wiadomość ze zdjęciem, przez którą od razu pożałował skoku w bok
2. Po seksie z mężem w ciężkim stanie wylądowała w szpitalu. Lekarzom opadły szczęki, gdy zobaczyli co się stało

Molly po dziś dzień nie może uwierzyć, że podejrzewała swojego partnera o równie niecne zamiary. Teraz są szczęśliwym małżeństwem, ale za każdym razem gdy przechodzą obok tamtej pamiętnej fotobudki na ich twarzach pojawia się nostalgiczny uśmiech.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Drastyczna podwyżka podatku OPUSTOSZY PORTFELE setek tysięcy Polaków. Ceny wzrosną nawet o 150 proc.
  2. Dziewczyna chciała zrobić zdjęcia dla chłopaka. Aparat uchwyci PRZERAŻAJĄCĄ postać za jej plecami
  3. 63-latka zgwałciła nastolatka. Znaleziono zwłoki jej męża, dalsze ustalenia są straszne
  4. Na pierwszej randce wylądowali w łóżku. Puściły mu wszelkie granice, a to co z nią zrobił sprawia, że włosy stają dęba
  5. Jej córeczka nigdy nie jadła chleba, cukru czy masła. Przez dziwaczną dietę jest najzdrowszym dzieckiem świata

źródło: webniusy

Następny artykuł