Pierwszy raz przyprowadziła chłopaka do domu. Ojciec wręczył mu tajemniczą kartkę, od razu zapadła grobowa cisza

Pierwszy raz przyprowadziła chłopaka do domu. Ojciec wręczył mu tajemniczą kartkę, od razu zapadła grobowa cisza Źródło: instagram/aleishastubley_/

Chłopak miał po raz pierwszy pojawić się w jej domu, co dla nich obojga było powodem do wielkiego stresu. Nie podejrzewali, że ten już na wejściu otrzyma od ojca ukochanej tajemniczą kartkę.

Chłopak był jedną z ważniejszych osób w jej życiu, dlatego nic dziwnego, że z biegiem czasu zdecydowała się przedstawić go swoim rodzicom. Choć wiedziała, że nie będzie to łatwa chwila, była pełna nadziei na przyjemne popołudnie w gronie ukochanych osób. Nie była w stanie przewidzieć, że wydarzy się coś takiego. 

Gdy tylko jej chłopak przekroczył próg domu, otrzymał tajemniczą kartkę 

Aleisha Stubley to młoda kobieta, która wciąż stara się znaleźć tego jednego jedynego. Wśród aspirujących na jej drugą połówkę chłopaków upatrzyła tylko jednego, który od razu wpadł jej w oko i szybko stał się jej partnerem. Para świetnie się dogadywała i będąc w związku już jakiś czas oboje zdecydowali, że przyszedł moment na kolejny krok. 

Miało nim być zapoznanie rodziców Aleisha, jednak jeszcze nim do tego doszło, kobieta wiedziała, że może to wyglądać nieco inaczej niż każdy by mógł sobie wyobrazić. Nadopiekuńczy tata, który rękę swojej ukochanej córeczki odda tylko prawdziwemu księciu z bajki, mógł być zdaniem Stybley małą przeszkodą, jednak z pewnym siebie nastawieniem skierowali kroki w stronę jej rodzinnego domu. Już na wejściu ojciec zmierzył jej chłopaka wzrokiem i nie zwlekając ani chwili wręczył w jego ręce tajemniczą kartkę, na której zapisał kilka istotnych punktów. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

W sekundę zapadła grobowa cisza

Wszyscy oniemieli, gdy zobaczyli, że na niewielkim dokumencie są zapisane wnikliwe pytania do młodego mężczyzny, niczym w czasie rekrutacji do pracy, które mają pomóc ojcu Aleishy poznać być może swojego przyszłego zięcia. 

1. Gdzie widzisz siebie za 5 lat?

2. Jakie zalety widzisz w mojej córce, które sprawiają, że według ciebie będzie dobrą żoną?

3. Jakie masz wobec niej intencje?

4. Czy będziesz w stanie zatroszczyć się o żonę i rodzinę?

5. Jakie masz doświadczenia z pornografią?

6. Co najbardziej lubicie robić razem?

7. Czy jesteś mężczyzną z temperamentem?

8. Z iloma kobietami byłeś, zanim związałeś się z moją córką?

9. Czy przejmiesz moje obowiązki, kiedy będę chciał wyjechać na wakacje?

Dzisiaj grzeje: 1. Dziewczyna chciała zrobić zdjęcia dla chłopaka. Aparat uchwyci PRZERAŻAJĄCĄ postać za jej plecami
2. Prawo i Sprawiedliwość oraz wielu Polaków właśnie pogrążyło się w żałobie. Najgorsze doniesienia ze szpitala, nie żyje Stefan Strzałkowski

Stubley, dzieląc się tym ze swoimi obserwatorami zaznaczyła, by nikt nie postrzegał jej taty jako nienormalnego. Przyznaje, że nie powinno się brać tego na poważnie, jednak jej ukochany z pewnością nie pomyślał tak w pierwszej chwili, gdy tylko otrzymał kartkę. Wszystko na szczęście skończyło się dobrze, chociaż śmiało można przypuszczać, że ojciec dziewczyny zrobił to pół żartem, pół serio, a nie tylko w formie dowcipu, jak przypuszcza jego rodzina.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Za zakupy Niemczech możesz zapłacić WYSOKĄ karę. Rząd wprowadził surowy zakaz 
  2. Przyszła na badanie USG. Lekarz prawie zemdlał, gdy zobaczył, co ma w brzuchu
  3. Co na to mama? Córka Kingi Rusin pokazała swoje zdjęcie z wanny, ale nie była w niej sama
  4. Zostawił szczeniaka z synem, po powrocie zaniepokojony zabrał go do weterynarza. Prawda okazała się najgorsza z możliwych
  5. Jej 9-letnia córka brała kąpiel, nagle usłyszała rozdzierający krzyk. Nie żyła, kilka sekund później umarł też jej mąż

Źródło: papilot 

Następny artykuł