Chłopak dał jej naszyjnik i nosiła go prawie 2 lata. Ale nawet nie podejrzewała, co znajduje się w środku

Chłopak dał jej naszyjnik i nosiła go prawie 2 lata. Ale nawet nie podejrzewała, co znajduje się w środku Źródło: screen/littlethings

Chłopak z okazji pierwszej rocznicy ich związku własnoręcznie wykonał dla swojej partnerki naszyjnik. Nie rozstawała się z nim przez dwa lata, nie zdając sobie sprawy, co jest ukryte w środku.

Chłopak zrobił swojej dziewczynie wyjątkowy prezent. Własnoręcznie wykonał z drewna i kawałka muszli naszyjnik. Zrobienie go wymagało od niego mnóstwa pracy, szczególnie, że w środku ukrył pewną rzecz, której jego partnerka kompletnie się nie spodziewała.

Chłopak podarował swojej dziewczynie wyjątkowy prezent

Ashley, gdy dostała naszyjnik od Terry'ego była bardzo zadowolona z prezentu, w końcu stworzenie go wymagało dużo większego zachodu niż zapłacenie za gotowy naszyjnik w sklepie. Spodobał jej się na tyle, że nie rozstawała się z nim nawet na chwilę. Nosiła go na wspólnych wycieczkach, na rodzinnych obiadach i na każdym spotkaniu z Terrym.

Nawet nie zdawała sobie sprawy, co cały czas nosi przy sobie. W końcu nadszedł moment, kiedy chłopak zdecydował się ujawnić partnerce, że wykonany dla niej prezent skrywa coś więcej niż kawałek muszli w środku. Kiedy minęło półtora roku od podarowania prezentu, Terry zabrał Ashley na wycieczkę w miejsce, w które zawsze chcieli pojechać.

W końcu postanowił ujawnić co znajduje się w środku

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Oboje udali się do jaskini Smoo, znajdującej się w Durness (północna Szkocja). Kiedy para była w środku, Terry poprosił dziewczynę o przekazanie mu na chwilę naszyjnika. Ta podała mu przedmiot, a on otworzył go, ujawniając jego zawartość. Okazało się, że w środku był pierścionek zaręczynowy, który Ashley cały czas nosiła, kompletnie nie zdając sobie z tego sprawy.

Dzisiaj grzeje: 1. Nie żyje uwielbiany bohater "M jak Miłość". Fani są zrozpaczeni
2. Smutne informacje o mamie brutalnie zamordowanej 10-letniej Kristiny. Nie jest dobrze

Terry po wyjęciu pierścionka przyklęknął i oświadczył się swojej dziewczynie. Po chwili usłyszał "tak" i odetchnął z ulgą, a szczęśliwa para padła sobie w objęcia. Chwilę później zrobili sobie wspólne zdjęcie, z rozłożonym naszyjnikiem i pierścionkiem w dłoni. Jednak po chwili Ashley zdała sobie sprawę, że choć pomysł był oryginalny, to niestety dosyć ryzykowny.

- Czekaj! Czyli on był w nim przez cały ten czas?! Co by się stało, gdybym go zgubiła? - zapytała skonsternowana Ashley.

Źródło: Littlethings

Najlepsze newsy dnia:

  1. 1 MILION Polaków dostanie emeryturę liczoną na lepszych warunkach. Reszta musi zacisnąć pasa
  2. PRZERAŻAJĄCY wygląd piosenkarki. Legendarna gwiazda zniszczyła twarz operacjami plastycznymi 
  3. Planujesz zakupy w Biedronce? Lepiej uważaj, bo możesz dostać bardzo wysoki mandat
  4. Słowa Rydzyka o grzechu odbiły się już echem w całej Polsce. Teraz to dopiero dolał oliwy do ognia
  5. 2 miesiące po tragedii Agnieszka Woźniak-Starak szczerze o śmierci męża. Jej słowa rozdzierają serce
  6. SCHOROWANA SPRZĄTACZKA Z OLSZTYNA WYGRAŁA 13 MILIONÓW! A TO WSZYSTKO DZIĘKI NIEPOZORNEMU DROBIAZGOWI

Źródło: Littlethings COM

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News