Zwłoki 20-letniej Patrycji znaleziono w wannie. Jej chłopak twierdzi, że zmarła podczas stosunku

Zwłoki 20-letniej Patrycji znaleziono w wannie. Jej chłopak twierdzi, że zmarła podczas stosunku Źródło: StockSnap/Pixabay

Chłopak podejrzewany jest o morderstwo swojej dziewczyny. Tragedia, która wydarzyła się w ostatnich dniach w Irlandii, przeraziła wszystkich mieszkańców. Co się stało w miejscowości Newry, gdzie przebywała 20-letnia Patrycja i jej chłopak Dawid M.?

Chłopak Patrycji utrzymuje, że do śmierci doszło podczas dobrowolnego stosunku. Pomimo zeznań został oskarżony o jej morderstwo. 20-latka została znaleziona martwa w wannie, w minioną niedzielę. 

Chłopak zabił swoją dziewczynę?

Zwłoki 20-letniej Patrycji zostały odnalezione w jej domu w dzielnicy Drumalane Park w miejscowości Newry w Irlandii. Poprzedniej nocy młoda dziewczyna miała spędzać czas ze swoim partnerem, Dawidem M. Podczas przesłuchania, młody mężczyzna miał powiedzieć, że do jej śmierci doszło podczas stosunku. "Lubiła być podduszona" przekazał. 

Chłopak został zatrzymany tego samego dnia, kiedy odnaleziono ciało Patrycji. 23-letni Dawid M. był wtedy w ciężkim stanie, zgodnie z doniesieniami z zagranicznych mediów, miał zeznać, że zabił dziewczynę. Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że podejrzany tuż przed zatrzymaniem przez policję, kontaktował się z rodziną Patrycji, by porozmawiać o powrocie do Polski. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Chłopak nie został zwolniony za kaucją. Dawid M. stanie przed sądem

- Powiedział, że tamtej nocy oboje wypili dużą ilość alkoholu; najpierw po butelce wina, a potem pili wódkę - zdradził adwokat Dawida M. 

Para spotykała się ze sobą od kilku miesięcy. Zgodnie z zeznaniami Dawida M. wielokrotnie mieli praktykować podduszanie podczas stosunku. Chłopak miał także mieć zasygnalizowane przez Patrycję, kiedy przestać. Adwokat przekazał, że podczas ostatniego stosunku Patrycja, nie dała mu sygnały, by przestał. 

Dzisiaj grzeje: 1. Z ostatniej chwili: 12 województw objętych pomarańczową strefą. TVN ostrzega mieszkańców
2. Myślała, że jej objawy są wynikiem stresu. Nie wiedziała, że jej życie wisi na włosku
3. Więźniowie nie dali żyć ojcu, który zabił miesięcznego Wiktorka. Porażające, co zrobili w areszcie

Śmierć Patrycji miałaby być przypadkowa. Co więcej, adwokat jest przekonany, że jego klient nie działał z zamiarem popełnienia przestępstwa. Oskarżony stanie przed sądem już 2 września. Do tego czasu pozostanie w areszcie, sędzia odmówił wypuszczenia podejrzanego za kaucją. Tragedia na tyle wstrząsnęła mieszkańcami Irlandii, że przed jej domem pojawiły się znicze i kwiaty. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Ministerstwo właśnie zabrało głos. Obostrzenia wracają w Polsce, wiadomo co się stanie z Polakami
  2. Minister Emilewicz ostatecznie ucięła wszelkie nadzieje wielu Polaków. Nie ma odwrotu
  3. Fatalne informacje dla wielu Polaków. W konkretnym przypadku chrzest jest nieważny i musi zostać powtórzony
  4. Chcieli skorzystać z toalety w schronisku. Ich oczom ukazał się porażający widok, natychmiast złapali za telefon
  5. Rossmann rozdaje produkty znanej marki w wyjątkowej ofercie. Sklep czeka oblężenie

Źródło: Radio Zet

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News