Po stosunku z chłopakiem poczuła dziwne ruchy w brzuchu. Diagnoza lekarza ścięła ją z nóg

Po stosunku z chłopakiem poczuła dziwne ruchy w brzuchu. Diagnoza lekarza ścięła ją z nóg Źródło: facebook/JumbleJoy.com/

Chłopak i jego 21-letnia dziewczyna bardzo się kochali i darzyli się wielkim zaufaniem. Gdy po kolejnym stosunku z jego ukochaną coś zaczęło się dziać, wiedział, że musi ją wspierać. Początkowo żadne z nich nie podejrzewało, że dowiedzą się czegoś takiego.

Chłopak i jego ukochana Ellie Taylor-Davis byli ze sobą już od dłuższego czasu i nie mieli przed sobą żadnych tajemnic. 21-latka nie miała zatem najmniejszych obaw, by powiedzieć ukochanemu o gorszym samopoczuciu po kolejnym stosunku. On sam chciał być dla niej opoką, dlatego przed badaniem nie odstępował jej nawet na krok. 

Po stosunku czuła dziwne ruchy w brzuchu

21-letnia Ellie Taylor-Davis zawsze dbała o zabezpieczenie w czasie seksu ze swoim partnerem, dlatego wiedziała, że dziwne ruchy w brzuchu, które odczuwała po kolejnym stosunku, z pewnością nie mogły mieć nic wspólnego z niechcianą ciążą. Co więcej, nigdy nie miała większych problemów ze zdrowiem, dlatego nagła zmiana samopoczucia bardzo ją zaniepokoiła. 

W pierwszej chwili odpowiedzi zaczęła szukać w internecie, a wpisując w wyszukiwarkę wszystkie objawy przeczytała, że problemy powinny szybko ustąpić. Tak jednak się nie stało, a dziewczyna czuła się coraz gorzej. Czuła nie tylko dziwne ruchy wewnątrz siebie, ale zaczął doskwierać jej również silny ból brzucha. Gdy udała się do lekarza po antykoncepcję hormonalną, zdecydowała się powiedzieć o swoich problemach i poprosić o skontrolowanie jej zdrowia. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Diagnoza ścięła ich z nóg 

Lekarz szybko przeprowadził badanie, które ukazało całą, druzgoczącą prawdę. Okazało się, że 21-latka cierpi z powodu nowotworu jajników, a guz urósł do tak niebotycznych rozmiarów, że zaczął przesuwać wszystkie narządy znajdujące się wokół, co wywoływało ból. W chwili badania guz liczył już aż 16 cm. 

Dzisiaj grzeje: 1. Dziadek znalazł w lesie 130-letni nagrobek. Gdy przeczytał napis, prawie zemdlał
2. Nie żyją przynajmniej 43 osoby, bilans ofiar cały czas rośnie. Światowe media od rana obiegły ponure informacje o zagranicznej tragedii

Czas w tym wypadku był bardzo istotny, dlatego Ellie szybko trafiła na stół operacyjny, gdzie wycięto jej niechcianego guza. Na szczęście wszystko zakończyło się sukcesem, a teraz 21-latce pozostało jedynie cierpliwie wracać do zdrowia. Chłopak jest dla niej wielkim wsparciem w tych trudnych chwilach, dzięki czemu łatwiej jest jej przez to wszystko przejść. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Tadeusz Rydzyk przeszedł samego siebie. Obraził nawet najbardziej zagorzałych katolików
  2. Prostsze niż placki ziemniaczane i o wiele pyszniejsze, wręcz obłędne. Receptura góralska jest cudowna
  3. Nałożyła na włosy maseczkę wg receptury babci. Po tygodniu z jej włosami stała się niebywała rzecz, szczęka jej opadła
  4. Tadeusz Rydzyk zawstydził wiernego na oczach całego kościoła. "Prawda, że jeszcze ładny?"
  5. Prawo jest bezlitosne, jeśli masz w domu instalację gazową. Możesz łatwo wylądować przed sądem

Źródło: littlethings

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News