Chłopak zmarł mimo reanimacji
twitter.com podlaska Policja
Weronika Wasiak - 3 Maja 2020

Tragiczne wieści, ciało znaleziono po północy. Mimo reanimacji, nie udało się go uratować

Młody chłopak nie miał szans na przeżycie. Dramatyczne informacje z Ostrzeszowa przyprawiają o gęsią skórkę. Nikt nie był w stanie przewidzieć, że w niewielkiej miejscowości dojdzie do podobnych zdarzeń. Niestety, szybka reanimacja zakończyła się niepowodzeniem.

Chłopak i jego kolega wpadli niespodziewanie do wody. Ratunek przybył bardzo szybko, jednak finał akcji nie był taki, jakiego wszyscy oczekiwali. Jak donoszą media, ciało znaleziono dopiero po północy. Lokalna społeczność jest wstrząśnięcia losem, jaki spotkał tak młode osoby. Pojawiły się pierwsze oficjalne ustalenia policji, trudno uwierzyć.

Majówka 2020, tragiczny finałTragiczny finał majówki. MZ właśnie przekazało wyjątkowo smutne informacjeCzytaj dalej

Dramat w polskiej miejscowości. Chłopak nie miał szans na ratunek

Z doniesień przekazywanych przez portal Eska.pl wynika, że do zdarzenia doszło w minioną sobotę wieczorem w Ostrzeszowie. To właśnie tam na jednej z miejscowych glinianek Ukrainiec łowił ryby. Po drugiej stronie brzegu bawiła się grupka młodych osób, gdy nagle dwóch mężczyzn wpadło do wody. Rybak natychmiast pospieszył na ratunek.

Mężczyźnie udało się pomóc jednemu z nich dzięki wykorzystaniu podbieraka, dzięki czemu uratował mu życie. Drugiego jednak nie był w stanie wydostać na brzeg. Na jego ciało natrafiono dopiero po północy w nocy z soboty na niedzielę. Niestety, służby nie były w stanie już nic zrobić.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Krzysztof RutkowskiRutkowski ujawnia porażającą prawdę o poszukiwaniach Kacperka. Bardzo ostre słowa o policji i sądzieCzytaj dalej

- Na początku docierały sprzeczne informacje na temat tego, ile tych osób tonie. Ostatecznie udało się ustalić, że do wody wpadły dwie osoby. Wędkarz pochodzenia ukraińskiego usłyszał hałas i ruszył na ratunek. Jak się okazało w wodzie było dwóch mężczyzn z wieku 19 i 20 lat. Jednemu z nich wędkarz podał pobierak i za jego pomocą wyciągnął na brzeg. Tym samym uratował mu życie. Drugi z tonących zniknął z pola widzenia. Około godziny 1.00 w nocy strażacy jego ciało. Mimo akcji reanimacyjnej- 19-latka nie udało się uratować - mówi w rozmowie z Eską Adam Juszczak, rzecznik komendy Policji w Ostrzeszowie.

Dzisiaj grzeje:

1. Ogromna zmiana w ostatniej chwili. Rząd nagle podjął decyzję, która ucieszy miliony Polaków

2. Niestety, nie żyje Paulina. Jej własny chłopak zrobił z ciałem niewybaczalną rzecz

Z wstępnych ustaleń policji wynika, że uratowany 20-latek był w chwili zdarzenia pod wpływem alkoholu. Śledczy zatrzymali go w celu złożenia wyjaśnień. Tymczasem ciało 19-latka, którego nie udało się uratować, zabezpieczono do sekcji zwłok.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Nagła śmierć nastolatki. Odeszła 15-letnia Julia
  2. Polscy kibole starli się przed szpitalem. Gorszące sceny zarejestrowała kamera (WIDEO)
  3. Dramatyczny apel mamy Kacperka. Słowa, których nikt się nie spodziewał, chodzi o tatę dziecka
  4. Tragiczne wieści, ciało znaleziono po północy. Mimo reanimacji, nie udało się go uratować
  5. Owczarek niemiecki całe życie spędził na łańcuchu. Po raz pierwszy zobaczył morze, jego reakcja wzrusza i bawi do łez
  6. Dziwili się po co jej paleta w ogródku. Zaniemówili widząc co w niej wyrosło

GwałcicielZgwałcił Joannę, ale najgorsze zrobił dopiero później. Skandaliczne kulisy, wielu Polaków się wścieknieCzytaj dalej

Źródło: eska

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News