16-latek brutalnie zabił swoją dziewczynę i ich nienarodzone dziecko. Powód przyprawia o ciarki na plecach, koszmarna zbrodnia

16-latek brutalnie zabił swoją dziewczynę i ich nienarodzone dziecko. Powód przyprawia o ciarki na plecach, koszmarna zbrodnia Źródło: .

Chłopak ani na chwilę się nie zawahał przed zadaniem swojej dziewczynie śmiertelnego ciosu. Błagała i płakała, chciała ocalić siebie i dziecko. Była zaledwie w 6. miesiącu ciąży, a oprawca stał nad nią z nożem. Nie miał litości.

Chłopak był od dawna zdecydowany, by zabić swoją dziewczynę, która mocno go rozwścieczyła. Od dłuższego czasu miał problem z panowaniem nad swoją złością, aż w końcu nie wytrzymał. Przed śmiercią powiedział jej, dlaczego ją zabija, i to samo zeznał później na policji.

Chłopak nie chciał tego dziecka. Na aborcję było już za późno

W chwili morderstwa Aaron Trejo miał zaledwie 16 lat. Breana była w nim zakochana bez pamięci i dzieliła swój czas między randki a pasję, którą było cheerleaderstwo. Po pewnym czasie dziewczyna zauważyła, że jej ciało zaczęło się zmieniać, a miesiączka zniknęła. Była pewna najgorszego - jest w ciąży. Najpierw postanowiła powiedzieć o tym Aaronowi.

Chłopak był wściekły. Jeszcze bardziej wstrząsnęło nim to, że Breana powiedziała mu, że nie usunie ciąży - jest w zbyt zaawansowanym stanie i nikt przy zdrowych zmysłach nie wykona aborcji. Para pokłóciła się i ostatecznie rozstała. Najgorsze miało jednak dopiero nadejść. Pewnego dnia Aaron chciał spotkać się z cheerleaderką, by porozmawiać.

Po wszystkim wyrzucił jej ciało na śmietnik

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Kiedy się spotkali, wywiązała się między nimi kolejna kłótnia. Breana była już w 6. miesiącu ciąży i mówiła, że nie chce się denerwować, prosiła, by Aaron zniknął. Wtedy chłopak wyjął nóż i powiedział, że ją zabije za to, że nie powiedziała mu o ciąży wcześniej. Zaczął się nad nią pastwić i chwilę później zadał jej cios prosto w serce. Kiedy upewnił się, że dziewczyna nie żyje, a dziecko już się nie rusza, wywiózł jej ciało na śmietnik. Wyrzucił je na tyłach jednej z lokalnych restauracji.

Dzisiaj grzeje: 1. Danuta Wałęsa wyjawiła PRAWDĘ! Opadną wam szczęki, gdy dowiecie się co naprawdę myśli o Agacie Dudzie
2. Kiedy strażacy odkopali 9-letnią dziewczynkę, już nie żyła. Ale to, co znaleźli pod jej ciałem, ścisnęło ich za gardło

Rodzice dziewczyny nie wiedzieli o ciąży. Ani tata, ani macocha nie mieli też pojęcia, że ich córka znajduje się w tarapatach. Na pewno by jej pomogli, a teraz niestety jest już za późno. Chłopakowi grozi od 45 do 65 lat więzienia. Wyrok zapadnie dopiero 7 stycznia.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Masowo wycofują popularny bulion ze sprzedaży. Kawałki SZKŁA wykryte w daniu
  2. Ojciec piątki dzieci zrobił badania DNA. Był ZSZOKOWANY ich wynikami, szybko pożałował
  3. Kamila poczuła ból w lewej nodze. Gdyby nie szybka reakcja, już by nie żyła
  4. Podczas programu na żywo poznała okrutną prawdę, która zmieniła jej życie. Cudem uniknęła śmierci
  5. Jedna wiadomość wywróciła jego życie do góry nogami. 23-latek został tatą, a kilka dni później dziadkiem

Źródło: Metro

Następny artykuł