Podczas mszy doszło do niespodziewanych scen, chłopak pluł, krzyczał, szarpał się. Policjanci poznali powód i pękali ze śmiechu

Podczas mszy doszło do niespodziewanych scen, chłopak pluł, krzyczał, szarpał się. Policjanci poznali powód i pękali ze śmiechu

Chłopak zaczął pluć, krzyczeć i szarpać się, a w kościele pojawiła się policja. Duchowni podczas mszy poprosili o natychmiastową interwencję ze względu na dziwne zachowane 13-latka.

Chłopak jak zawsze wybrał się z rodzicami do kościoła, by uczestniczyć we mszy. Pochodzi z wierzącej rodziny, więc podczas nabożeństwa w kościele przyjmuje jeden z najważniejszych sakramentów, jakim jest komunia święta. Niestety podczas jednej z mszy zaczął się nietypowo zachowywać, a księża zmuszeni byli poinformować o incydencie policję. 

W kościele chłopak pluł, krzyczał i szarpał się

Kościół pod wezwaniem Najświętszej Maryi Panny Matki Kościoła i św. Barbary w Bełchatowie stał się areną niecodziennego zdarzenia. Podczas mszy 13-letni chłopak, po przyjęciu komunii, wyjął z ust opłatek i schował go do kieszeni. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Gdy odprawiający mszę księża zauważyli, co zrobił chłopak, od razu pomyśleli, że chce on znieważyć hostię. Z relacji duchownych można się dowiedzieć, że nastolatek zaczął się szarpać oraz krzyczeć, ale ostatecznie "spożył" komunię.

Dlaczego chłopak zachowywał się w taki sposób?

Funkcjonariusze policji zdołali ustalić, co było przyczyną nietypowego zachowania chłopaka. Duchowni pomylili się twierdząc, że jego zamiarem jest znieważenie najważniejszego sakramentu. Powód, dla którego chłopak zrezygnował z przyjęcia komunii, rozbawił do łez policjantów. Usłyszeli od niego, że boli go ząb i nie jest w stanie połknąć kawałka opłatka. Okazało się, że po prostu ze względu na dolegliwości nie chciał wziąć go do buzi w kościele. 

Dzisiaj grzeje: 1. Na pogrzeb Anny Jantar przyszło aż 40 tysięcy Polaków. To, jak wygląda jej grób dziś jest nie do uwierzenia
2. Kiedy strażacy odkopali 9-letnią dziewczynkę, już nie żyła. Ale to, co znaleźli pod jej ciałem, ścisnęło ich za gardło

Po interwencji w kościele policja nie chciała już odpowiadać na pytania związane ze sprawą, tak samo, jak księża z parafii, w której doszło do zdarzenia. Nikt nie zabiera głosu w sprawie, która wstrząsnęła całą parafią.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Lidl w sobotę przeżyje szturm. Sieciówka rzuci prawdziwy HIT 
  2. Gdy panna młoda weszła do kościoła goście zaniemówili. Nawet ksiądz był zniesmaczony tym, co zobaczył
  3. Kamila poczuła ból w lewej nodze. Gdyby nie szybka reakcja, już by nie żyła
  4. Znaki zodiaku, które powinny uważać w długi weekend. 3 z nich będą miały wyjątkowego pecha
  5. Samolot spadł na dom Polaków, wbił się aż do piwnicy. Pilot zginął w męczarniach, rodzina straciła wszystko

iew-gallery id=394435] 

źródło: gazetapl

Następny artykuł