Aż strach jeść chleb. Kamery zarejestrowały, jak w piekarni maszyny razem ze zbożem pochłaniają gołębie

Aż strach jeść chleb. Kamery zarejestrowały, jak w piekarni maszyny razem ze zbożem pochłaniają gołębie Źródło: .

Chleb należy do produktów spożywczych, bez których miliony osób nie wyobrażają sobie codziennej egzystencji. Niestety, po tym, co zarejestrowały kamery, trudno będzie drugi raz tak samo spojrzeć na pieczywo. Okazało się, że maszyna w piekarni razem ze zbożem wręcz pochłaniała gołębie.

Chleb może okazać się nie aż tak niezbędnym elementem naszej diety? Wiele osób po obejrzeniu filmu zdobywającego coraz większą popularność w sieci, postanowiło kompletnie zrezygnować z jedzenia pieczywa. Wszystko przez okropieństwa, jakie miały miejsce w pewnej piekarni. Gołębie były mielone razem ze zbożem i trafiały do chleba.

Chleb skażonym produktem? Gołębie trafiały do maszyny razem z ze zbożem

Nagranie zostało wykonane w Kazaniu, który jest jednym z najbardziej znanych rosyjskich miast. O ile wiadomo, że wszelkie przepisy BHP traktuje się w tym po macoszemu, to nikt nie przypuszczał, że może dojść do aż tak oburzającej sytuacji.

Wielu rosyjskich piekarzy decyduje się na mielenie ziarna "na miejscu" po to, aby na bieżąco korygować ilość ziarna względem popytu na dodatkowe bochenki. Niestety, w takiej sytuacji często dopuszczają się wielu zaniedbań. Jednym z największych jest to, że gołębie siadają na zgromadzone ziarna, gdzie zostawiają swoje odchody, które trafiają później do finalnego produktu. Gdyby tego było mało, zdarza się również, że całe ptaki zostają zmielone razem z ziarnem.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Jeśli ptak nie zorientuje się w porę, to czeka go tylko jedna droga, która kończy się w maszynie do mielenia ziarna. Piekarze niemalże nie reagują na takie sytuacje, przez co wiele chlebów zostaje "wzbogaconych" o mąkę z tak obrzydliwym dodatkiem.

Dzisiaj grzeje: 1. Po twarzy kobiety przemieszczała narośl. W środku było ŻYWE STWORZENIE [ZDJĘCIA]
2. Sytuacja wygląda tragicznie. TVN przekazał ostrzeżenia dla połowy kraju, od apogeum dzielą nas godziny

W takiej sytuacji nieświadomi klienci są niemalże skazani na skonsumowanie tak wyrobionego pieczywa. Niestety, nie są w stanie przewidzieć, że dany wytwórca cechował się aż tak wielką nieodpowiedzialnością, która może mieć wpływ nie tylko na zdrowie, ale także na życie osób, które zdecydowały się zakupić w sklepie wytworzone przez niego produkty.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Anita szykowała się do ślubu, ale wtedy pojawiła się porażająca diagnoza. Najgorsze były słowa lekarza, złamały jej serce
  2. Szykują się ważne zmiany, będzie limit na płacenie gotówką. Ustalono kwotę, której nie będzie można przekroczyć
  3. Córka wyjawiła ojcu największy sekret. W zemście bezlitośnie ją zgwałcił
  4. Słowa, które Przybylska wypowiedziała do przyjaciółki przed śmiercią. Po latach ujawniono ich treść
  5. Ile można dorobić do emerytury od 1 grudnia 2019? Trzeba znać kwoty, inaczej STRACISZ pieniądze

źródło: Jest Pozytywnie

Następny artykuł