Błyskawicznie sięgnął po telefon, nagrał okropne sceny w piekarni. Aż odechciewa się jeść

Błyskawicznie sięgnął po telefon, nagrał okropne sceny w piekarni. Aż odechciewa się jeść Źródło: wikipedia Mohylek

Chleb - właśnie ten produkt znajdował się na liście zakupów mężczyzny, który po tym, jak wszedł do piekarni, całkowicie zmienił swoje zamiary. To, co tam zobaczył, nie tylko go zdziwiło, ale przede wszystkim przepełniło obrzydzeniem. Musiał to nagrać, bo nikt by mu nie uwierzył.

Chleb to podstawowy produkt spożywczy dla ludzi na całym świecie. Mężczyzna, który chciał kupić go w pewnej piekarni, musiał obejść się smakiem, jednak w tej sytuacji to i tak najlepsze, co mógł zrobić. 

Chleb spożywany przez nieproszonego gościa

Chleb na ladzie zapowiadał się naprawdę bardzo smakowicie, aczkolwiek rutynowa wizyta w celu jego zakupu zmieniła się w niesamowicie niemiłe przeżycie dla jednego z klientów sklepu. Mężczyzna wybierając spomiędzy różnych rodzajów chleba natknął się na kogoś kogo się tam zupełnie nie spodziewał, a na pewno nie chciał spotkać. Za szybą lady, wśród chrupiących skórek pachnących jeszcze piecem, siedział szczur, który nieśmiało podgryzał coraz większe kawałki pieczywa. Siedział spokojnie, niepłoszony przez nikogo i starał nie zwracać na siebie uwagi niepotrzebnymi ruchami, jednak jego obecność tak zszokowała mężczyznę, że postanowił szybko wyciągnąć telefon i wszystko nagrać. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Ludzie oczekiwali reakcji zarządu piekarni

Piekarnia w Hong-Kongu, gdzie doszło do całego zdarzenia, po wrzuceniu filmu do sieci znalazła się na celowniku internautów. Społeczna krytyka spowodowała szybką reakcję właścicieli, którzy zdecydowali o natychmiastowym zamknięciu piekarni. Chleb sprzedawany do tej pory miał zostać usunięty, ale przede wszystkim miejsce miało zostać przebadane i poddane kontroli sanitarnej oraz gruntownie wyczyszczone. Najbardziej w całej tej sytuacji dziwi fakt, że gryzoń nie był niepokojony przez nikogo z obsługi sklepu, a uwagę na jego obecność w dobrze wyeksponowanej ladzie zwrócił dopiero przypadkowy klient, który miał zamiar zakupić testowany przez szczura produkt.

Dzisiaj grzeje: 1. Zakaz handlu złagodzony. Nieoficjalnie: rząd wprowadza ważne zmiany z powodu koronawirusa

2. Oficjalny komunikat sklepów ws. zamknięcia. Ważne: już wiadomo, czy trzeba robić zapasy i gdzie

Popularny rodzaj zwierzęcia

Chleb podgryzany przez szczura w tak widocznym miejscu to faktycznie oburzający fakt, jednak należy pamiętać, jak dużym problemem w miastach jest obecność tych gryzoni, które nie posiadają swojego naturalnego wroga. Ponadto szczury występują na wszystkich kontynentach poza Antarktydą, a ich wymagania życiowe są niskie. W ograniczeniu ekspansji tego gatunku nie pomaga to, że szczury są bardzo inteligentne i szybko się uczą. 

Źródło: liveleak / chrischoi

Najlepsze newsy dnia:

  1. Ksiądz nie chce odwołać rekolekcji. Według niego gorszy od koronawirusa jest wirus atakujący duszę
  2. Polscy skoczkowie poddani kwarantannie. W izolatce również Adam Małysz
  3. Mamy przełom ws. koronawirusa? Naukowcy informują o skutecznym leku, jest znany od 70 lat
  4. Szkoły będą prowadzić lekcje przez internet? Jest decyzja Ministerstwa Edukacji Narodowej
  5. Z ostatniej chwili: znany dziennikarz Polsatu na kwarantannie z podejrzeniem koronawirusa
  6. Polacy biją rekordy zakupów. Ale nie w Biedronkach i nie w Lidlach

Źródło: WP Wideo

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News