Koszmarne wakacje, ogień pochłonął wszystko! 18 osób nie żyje

Koszmarne wakacje, ogień pochłonął wszystko! 18 osób nie żyje Źródło:

Wakacje zamieniły się w piekło. Wiele osób, które się tam znajdowały, myślały zapewne, że to będzie piękny czas odpoczynku. Niestety, skończył się koszmarem. Ogień pochłonął wszystko. Co najmniej 18 osób straciło życie, może okazać się, że to nie koniec tragicznego bilansu. 

Wakacje w Chinach skończyły się tragicznie. W czteropiętrowym hotelu dzisiejszego ranka wybuchł pożar. Zginęło w nim co najmniej 18 osób. W tym momencie nie wiadomo, co było przyczyną tej tragedii. Służby dalej walczą ze zniszczeniami. Chiny nie mogą otrząsnąć się z szoku.

Wakacje zamieniły się w piekło. Tragiczny pożar hotelu

Dla wielu gości tego hotelu być może zaczynały się bądź trwały wakacje. Nikt nie mógł się spodziewać, jak wielką tragedią się one skończą. Akcja gaśnicza trwała 4 godziny i wciąż przynosiła nowe informacje o ofiarach tragedii. Chiny wstrzymały oddech, kiedy ponad 100 strażaków i żołnierzy próbowało rozpaczliwie walczyć z ogniem. W tym momencie trwa śledztwo, które ma wyjaśnić, co było przyczyną pożaru. Miejscowość, w której doszło do tragedii to Harbin, którego aglomerację zamieszkuje ponad 10 mln ludzi. Znajduje się ona w pobliżu granicy z Koreą Północną i Rosją.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Kuba Wojewódzki już nie płacze po Renulce. To, co zrobił zaskoczyło wszystkich
  2. Uwielbiana gwiazda Polsatu niknie na naszych oczach. Fani są zmartwieni
  3. MON ujawnił lokalizacje tajnych baz w Polsce. Każdy może je zobaczyć
  4. Prawdziwy Armageddon! Kilkadziesiąt interwencji straży na Śląsku
  5. Jarosław Kaczyński pozywa PiS! Skandal w obozie władzy
   
Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News