Chihuahua w ciąży miała ogromny brzuch. Gdy zaczęła rodzić, ludzie nie dowierzali

Chihuahua w ciąży miała ogromny brzuch. Gdy zaczęła rodzić, ludzie nie dowierzali Źródło: Pixabay/ skeeze

Chihuahua została porzucona przez właścicieli, kiedy była w zaawansowanej ciąży. Jej brzuch był niepokojąco duży. Wkrótce suczka zaskoczyła wszystkich, nie mogli uwierzyć w to, co się stało.

Chihuahua zaszła w ciążę i została porzucona przez swoich właścicieli. Suczka trafiła do schroniska, a jej brzuch urósł do ogromnych rozmiarów. Pracownicy schroniska martwili się o czworonoga. Kiedy nagle zaczęła rodzić, wszyscy byli w wielkim szoku. Tego nikt się nie spodziewał.

Chihuahua miała ogromny brzuch ciążowy

Właściciele zostawili ją w schronisku, gdy tylko dowiedzieli się, że suczka jest w ciąży. Biedny zwierzak niczym nie zasłużył na tak okrutne potraktowanie, jednak szybko los się do niej uśmiechnął i znalazła nową, kochającą rodzinę. Małżeństwo wraz z dwójką córek zabrało ciężarną do domu i z miłością zadbało o nią.

Ciąża suczki rozwijała się prawidłowo, a jej stan zdrowia był dobry. Rodzinę zwierzaka niepokoił jednak brzuch pupila, który urósł do niebotycznych rozmiarów. Z natury mały pies wyglądał przezabawnie, przypominał kulkę z wątłymi nóżkami. Kiedy nagle zaczął rodzić, wszyscy domownicy byli w szoku. Nie mieli pojęcia, że przeżyją coś tak niezwykłego.

Zaczęła wydawać potomstwo na świat, a nowi właściciele z radością witali nowo narodzone szczenięta. Kiedy w ich domu pojawiło się 5 szczeniaków, byli pod wielkim wrażeniem. Ze względu na mały rozmiar rasy chihuahua, zwykle suczki wydają na świat od 3 do 4 szczeniąt, dlatego tak duża liczba potomstwa była sporym zaskoczeniem dla opiekunów. Jednak ich czworonożna pupilka nie zamierzała przestać rodzić. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Chihuahua zaskoczyła wszystkich

Kiedy na świat przyszedł 10. szczeniak, opiekunowie byli w szoku. Ich dzielna suczka wyrównała rekord Guinnessa w wielkości miotu u przedstawicieli swojej rasy. Rodzina umyła zmęczonego psa, nakarmiła go i wszyscy położyli się spać po dniu pełnym wrażeń.

Dzisiaj grzeje: 1. W Australii w końcu spadł deszcz. Niestety eksperci przed nim ostrzegają, może być jeszcze gorzej
2. Udało się! 20-latek, który katował kota metalową pałką, w rękach policji

Rano właściciele nie mogli uwierzyć własnym oczom, kiedy przywitało ich nie 10 szczeniąt, tylko 11. Suczka w nocy wydała na świat jeszcze jedno szczenię i tym samym pobiła światowy rekord. Rodzina była niesamowicie dumna ze swojej nowej pupilki, a jej bardzo liczne potomstwo otoczyli troskliwą opieką. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Danuta Holecka wolałaby zapomnieć o nagraniu sprzed lat. Jej dziecko potrzebowało pomocy
  2. 35 dni płatnego urlopu i ekstra przerwa w pracy. Świetne wiadomości dla każdego pracownika
  3. Starsi ludzie zdruzgotani, koszmarne informacje TVN. Okropna śmierć rozerwała polskie serca i dusze
  4. Pamiętacie Mariolkę ze Świata według Kiepskich? Dziś wygląda niewiarygodnie, dwa razy musieliśmy sprawdzić czy to ona
  5. Straszna przepowiednia siostry Meghan Markle właśnie spełnia się na naszych oczach. Aż trudno uwierzyć

źródło: Lelum

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News