Bronisław Komorowski i Lech Wałęsa wystąpili razem w kampanii… tym razem nie politycznej, a marketingowej. Przybyli do Chicago promować prywatny polski kantor.

Mowa o świadczącym usługi w zakresie wymiany walut, działającym w internecie kantorze Cinkciarz.pl Firma podpisała kontrakt ze znaną na całym świecie drużyną koszykarską grająca od lat w NBA – Chicago Bulls. Polscy prezydenci swoimi wizerunkami promowali przedsięwzięcie.

Podczas meczów zespołu na banerach będzie wyświetlana reklama kantoru. Firma od teraz jest partnerem drużyny i ma korzystać z kanałów promocyjnych Chicago Bulls. Między innymi w materiałach internetowych oraz w formie reklam video emitowanych przed meczami. W USA Cinkciarz.pl ma działać pod marką Conotoxia.

Komentatorzy i internauci szczególnie zwrócili uwagę na zdjęcie, na którym Bronisław Komorowski trzyma koszulkę amerykańskiego zespołu z niewidoczną przez zgięcie materiału ostatnią literką „S”. Przez co wyeksponowany jest wyraz „BULL”, który stał się pretekstem dla dużej części opinii publicznej do kpin i nawiązań do słynnej wpadki byłego prezydenta.

Dziennikarz TVP Tomasz Wolny napisał na Twitterze: It’s official. Byli prezydenci Najjaśniejszej RP reklamują „cinkciarza”. Anihilacja granic żenady…

ds, źródło: Onet.pl, Twitter.com

...

Zobacz również