Popularna piosenkarka Cher umiera

Popularna piosenkarka Cher umiera Źródło:

Sławna na całym świecie piosenkarka umiera. Jest stan zdrowia jest naprawdę bardzo poważny i nic nie wskazuje na rychłą poprawę. Wręcz przeciwnie. Artystka zamierza pożegnać się z fanami podczas ostatniej trasy koncertowej. Lekarze ostrzegają, że to ją szybciej zabije. 

Dokładny stan zdrowia Cher jest owiany tajemnicą i skrywany przez jej otoczenie, ale amerykańscy dziennikarze mają swoje sposoby i źródła. Media dowiedziały się, że Cher jest na tyle chora, iż już przygotowuje się na śmierć.

Co gorsza, artystka żyje w ciągłym stresie, który jeszcze bardziej spotęgowały problemy finansowe związane z nietrafionymi inwestycjami i bardzo kosztownymi operacjami plastycznymi.

Radar Online podał, że mimo zmagania się z wirusem Epstein-Barra, piosenkarka spróbuje wyruszyć w ostatnią trasę koncertową, by zdążyć pożegnać się z fanami na całym świecie. Serwis podaje, że artystka już teraz jest umierająca, a po utracie fortuny, jej stan nerwowy jest jeszcze gorszy. Ponadto lekarze ostrzegają, że wysiłek związany z trasą koncertową jedynie przyspieszy śmierć.

Ostatnio Cher brała udział w protestach przeciwko Donaldowi Trumpowi i wyglądała na bardzo słabą.

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News