Mimo że Zbigniew Stonoga, czyli naczelny awanturnik polskiego internetu od kilku miesięcy przebywa w siedleckim zakładzie karnym, kontrowersyjny biznesmen i filantrop nie daje o sobie zapomnieć. Tym razem burzę wywołały jego słowa zza krat, opublikowane na Facebooku działacza. Stonoga skarży się na nieludzkie traktowanie w więzieniu i prosi apeluje o pomoc.

Przedsiębiorca, który zasłynął ostrą i wulgarną krytyką Prawa i Sprawiedliwości, skarży się na traktowanie, jakie spotkało go ze strony pracowników zakładu karnego. Twierdzi, że stosowane są wobec niego „hitlerowskie metody”, za którymi ma stać Zbigniew Ziobro.

ZOBACZ TAKŻE: Stonoga zatrząsł sceną! „Matka Kaczyńskiego pracowała dla…”

Maltretowany i bez przepustki

Swoją wiadomość Stonoga zaczął od kwestii przepustki, której nie dostał na ślub syna. Mężczyzna twierdzi, że uniemożliwienie mu uczestnictwa w rodzinnej uroczystości było bezprawne.

– Jak podaje Sąd Okręgowy w Siedlcach w sprawie III K OW 1005/17 decyzja dyrektora zakładu karnego w Siedlcach uniemożliwiająca mi pobyt na ślubie syna była niezgodna z prawem a dyrektor wkroczył w sferę przeznaczoną dla sądu – tłumaczy.

Stonoga twierdzi również, że stosowana jest wobec niego przemoc fizyczna i niewiele dzieliło go od śmierci. Biznesmen mówi również, że regularnie jest poniżany przez funkcjonariuszy służby więziennej.

– Od wczoraj terror stosowany wobec mnie wzrósł, założono mi pstryczek i pchnięto do samobójstwa odciął mnie oddziałowy. Do późnych godzin nocnych kilkukrotnie wyprowadzano mnie z celi i rozbierano do naga oraz przeszukiwano kolejny raz celę – skarży się Stonoga.

ZOBACZ TAKŻE: Zapomnieliście już o Zbigniewie Stonodze? Na jaw wychodzi skandaliczna seks-afera

Stonoga oskarża Ziobrę

Zbigniew Stonoga apeluje, by jego sympatycy zorganizowali protest, który nagłośni sprawę. O pomoc prosi m.in. tajemniczą Basię z Nowego Targu.

– Apeluję do wszystkich ludzi dobrej woli o zorganizowanie protestu pod bramami więzienia bądźcie tu w sobotę 9 grudnia o godzinie 14:00. Do Basi z Nowego Targu. Basiu zorganizuj to na forach internetowych – prosi biznesmen.

Zdaniem Stonogi, za nieludzkim traktowaniem go w więzieniu stoi Zbigniew Ziobro, który ma być mocodawcą wszystkich szykan, które go spotykają. „Ziobro wiem że, to Ty stoisz za tymi hitlerowskimi prześladowaniami mnie w więzieniu” – napisał.

Fot. facebook.com

Źródło: wprost.pl

Największe seksskandale w polityce [ZOBACZ!]


Największe seksskandale show-biznesu

Zobacz również