Marek Jakubiak, właściciel browaru Ciechan i poseł Kukiz’15, skomentował wyciek nagrań, na których Paweł Kukiz sugeruje, że przyczynił się do rozpadu Ruchu Narodowego i wyzywa Artura Zawiszę. Jakubiak przekonuje, że zaoferowano mu kupno taśm za 30 tysięcy złotych.

Słowa Jakubiaka rzucają cień na intencje twórców profilu „Kukiz Nas Zdradził”. Jeśli słowa właściciela browaru Ciechan są prawdziwe, to oznacza, iż w wycieku chodziło jedynie o zemstę wycenioną na 30 000 złotych, a nie o ideały. Nagraniami handlować chciał Andrzej Ż, czyli Andrzej Żuromski.

– W zeszłym roku na kilka tygodni przed wyborami do sejmu w Ciechan na Foksal spotkałem się z panem Andrzejem Ż., który zademonstrował znane od czwartku nagranie wypowiedzi Pawła Kukiza. W obecności świadka zasugerował, że nagranie to nigdy nie ujrzy światła dziennego, jeśli otrzyma za nie 30 tysięcy złotych – przekonuje Jakubiak.

– W połowie prezentacji nagrania przerwałem spotkanie uznając, że nie wypada dalej go słuchać, ponieważ jest to nagranie prywatnej rozmowy. Jestem zdania, że nawet ludzka podłość powinna mieć granice. Wzajemne relacje między Pawłem Kukizem a Arturem Zawiszą są znane od dawna i nie są żadną nowością. Co do pytań dotyczących tzw. rozłamu w Ruchu Narodowym jestem zdania, że Ruch Narodowy jest ideą, dla której warto żyć. Jest ideą, która ma scalać a nie dzielić – dodał.

Z kolei twórcy profilu „Kukiz Nas Zdradził” lakonicznie odpowiadają, że Jakubiak kłamie.

Odpowiedź Andrzeja Żuromskiego:

Zawisza odpowiada Kukizowi po słowach o „wpier*olu z dyńki”

Kukiz nagrany. Sugeruje, że to on „rozwalił Ruch Narodowy”

Kto nagrywał Kukiza? Tłumaczą kim są, zapowiadają, że po Zawiszy następny jest Bosak

POLUB FANPAGE PLURALISTYCZNEGO, BEZSTRONNEGO SERWISU O POLITYCE, BY BYĆ NA BIEŻĄCO

POLUB FANPAGE PLURALISTYCZNEGO, BEZSTRONNEGO SERWISU O POLITYCE, BY BYĆ NA BIEŻĄCO


Obserwuj Pikio.pl na Twitterze, tam więcej informacji!

...

Zobacz również