29-letnia kobieta marzyła o urodzie Angeliny Jolie. Żeby się do niej upodobnić przeszła szereg operacji plastycznych. Teraz wygląda koszmarnie!

Wiele kobiet pragnie zawsze wyglądać pięknie. W tym celu poddają się operacjom, które mają zapewnić im młodość na dłużej. Są też takie kobiety, które chcą upodobnić się do swoich idolek, do ideałów piękna, jaki znają. Jedną z nich jest 29-letnia Iranka, która próbowała upodobnić się do Angeliny Jolie.

Prawdziwa przemiana

Sahar Tabar krok po kroku chciała stać się kopią ślicznej aktorki. Swoją przemianę rozpoczęła od ścisłej diety i głodówki, żeby osiągnąć wagę 40 kg. Później Iranka poddała się aż 50 operacjom, aby upodobnić się do amerykańskiej aktorki. Za każdym razem Tabar pokazywała lekarzom zdjęcia swojej idolki, ale „specjaliści” nie sprostali jej wymaganiom nawet w najmniejszym stopniu. Po tylu próbach twarz kobiety jest przerażająca!

ZOBACZ TAKŻE: Oszalała! Sztuczne usta i GIGANTYCZNE piersi już ma. Teraz chce obniżyć swoje IQ

Sahar Tabar marzyła o tym, żeby wyglądać jak jej idolka, Angelina Jolie. Kobieta swoją przemianę zaczęła od zgubienia kilogramów. W efekcie Sahar głodziła się, by osiągnąć wagę 40 kilogramów.

Nie ma urody, jest popularność

29-latka z powodzeniem prowadzi konto na Instagramie, gdzie obserwuje ją ponad 250 tys. osób. Kobieta dzieli się tam ze  światem efektami swoich kolejnych operacji, które chyba za każdym razem kończą się coraz gorzej. Internauci nie chwalą jej zachowania i hejtują wygląd Sahary.

ZOBACZ TAKŻE: Co oni zrobili Szydło?! Wygląda jak dmuchana lalka

Bardzo zaskakujące jest jednak to, że Sahara nie widzi, albo nie chce widzieć tego, jak bardzo jest oszpecona. Stał się to jej pomysł na życie i zaczyna z tego zarabiać. Iranka nie zdradziła nikomu, skąd miała tak wiele pieniędzy, aby przeprowadzić tyle operacji.

Ciekawi was, jak wygląda „podróbka” Angeliny? Oceńcie sami!

fot. instagram.com/sahartabar_official
fot. instagram.com/sahartabar_official
fot. instagram.com/sahartabar_official
fot. instagram.com/sahartabar_official
fot. instagram.com/sahartabar_official
fot. instagram.com/sahartabar_official
fot. instagram.com/angelinajolieofficial

Źródło: film.interia.pl

...

Zobacz również

11 pięknych kobiet, które związały się z miliarderami

Jak zmienił się biust Natalii Siwiec? Szokujące przemiany gwiazd

Zobacz również